Marian Ziółkowski spróbuje odzyskać pas mistrza PLMMA

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2016 21:43
Po zdobyciu mistrzowskiego pasa PLMMA wystartował w organizacji FEN, a przegrywając walkę o mistrzostwo wagi lekkiej, stracił także pas PLMMA. Teraz będzie chciał go odzyskać. O swoich planach mówił w Magazynie Sportów Walki Marian Ziółkowski, zawodnik MMA.
Audio
  • 19.09.16 Magazyn Sportów Walki Gość: Marian Ziółkowski, zawodnik MMA.
Marian Ziółkowski
Marian ZiółkowskiFoto: facebook.com/marianziolkowski17

4 listopada na warszawskim Torwarze na gali PLMMA Championship Marian Ziółkowski zmierzy się z Denilsonem Nevesem de Oliveirą w walce o pas mistrza wagi lekkiej PLMMA.

– Mój przeciwnik to młody 21-letni zawodnik z Brazylii. Jego rekord to 10-3 – czyli dziesięć zwycięstw i trzy porażki. To bardzo solidny fighter, wiec cieszę się, ponieważ nikt nie będzie miał zastrzeżeń, że zawodnik jest za słaby – mówił Marian Ziółkowski. – Myślę, że walka będzie bardzo ciekawa – dodał.

O szczegółach przygotowań do walki, jak i historii fightera w całym programie.   

Audycję prowadził Andrzej Janisz.  

Polskie Radio 24/dds
___________________

Data emisji: 19.09.2016

Godzina emisji: 21.05


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Antoni Chmielewski – prekursor MMA w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 21:37
Gościem Magazynu Sportów Walki był Antoni Chmielewski, zawodnik MMA, który walczy już 12 lat na wysokim poziomie. Prekursor mieszanych sztuk walki mówił w Polskim Radiu 24 o początkach swojej kariery, porażkach, sukcesach i miłości do sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Stasiak wygrywa w Zagrzebiu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2016 21:40
Damian Stasiak podczas gali w Zagrzebiu pokonał Chorwata Filipa Pejicia. Zawodnik w Magazynie Sportów Walki Polskiego Radia 24 mówił o swoim pierwszym tryumfie w Ultimate Fighting Championship.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Po gali w Zagrzebiu

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2016 21:56
Podczas ostatniej gali UFC w Zagrzebiu Jan Błachowicz pokonał jednogłośną decyzją sędziów Igora Pokrajaca. Zawód polskim kibicom sprawił jednak Marcin Tybura, który uległ Timothy’emu Johnsonowi. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Gala FEN 12 i Nastula Cup

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 21:36
Najbliższy weekend będzie obfitował w wiele emocji związanych z mieszanymi sztukami walki. We Wrocławiu odbędzie się gala FEN 12, a w Łomiankach zawodnicy będą rywalizowali w ramach Nastula Cup. Gośćmi Magazynu Sportów Walki byli Arkadiusz Wrzosek, zawodnik organizacji FEN i Paweł Nastula, organizator Nastula Cup.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Mateusz Gamrot mistrzem federacji KSW

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 21:30
Nowym mistrzem organizacji KSW w wadze lekkiej został Mateusz Gamrot. Polak podczas gali KSW 35 w Gdańsku pewnie pokonał na punkty Mansoura Barnaui. – Byłem przygotowany do walki pod względem fizycznym, psychicznym i technicznym – mówił w Magazynie Sportów Walki Mateusz Gamrot.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plany polskich zawodników MMA

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 21:35
To było udane lato dla polskich zawodników MMA. O nadchodzących, ale także minionych walkach, mówił w Polskim Radiu 24 zawodnik MMA Jan Błachowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magazyn MMA: Błachowicz przed trudną walką

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2016 23:37
– Jestem w życiowej formie – mówił na antenie Polskiego Radia 24 Jan Błachowicz. Podczas gali MMA w Hamburgu (3 września) nasz reprezentant zmierzy się z czołowym zawodnikiem federacji UFC – Alexandrem Gustafssonem.
rozwiń zwiń