Komentarze po gali KSW 36 „Trzy Korony”

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 21:35
- Walki podczas tej gali były kapitalne. To, jaka jest gala jest w naszych rękach, ale to, jakie będą walki nie do końca – powiedział w Magazynie sportów walki Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW. Gość mówił także o planach na przyszłość.
Audio
  • 03.10.16 Maciej Kawulski: „My tworzymy jedynie zestawienia, a walki odbywają się same. To już jest w rękach zawodników. Cieszę się, że zawodnicy dali takie emocje nie tylko ludziom w Zielonej Górze, ale także w całej Polsce, Europie i na świecie”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/MartialArtsNomad.com

 - My tworzymy jedynie zestawienia, a walki odbywają się same. To już jest w rękach zawodników – podkreślił Maciej Kawulski. - Cieszę się, że zawodnicy zostawili w klatce serce i dali takie emocje nie tylko ludziom w Zielonej Górze, ale także w całej Polsce, Europie i na świecie – dodał.

Kawulski stwierdził także, że każdy promotor życzyłby sobie, szczególnie w MMA, krótkich walk, ponieważ to one są najbardziej emocjonujące. Odniósł się także do planów na przyszłość.

- Zawsze jesteśmy skoncentrowani na następnym roku. Następny krok to KSW 37 „Circus of Pain” – wyjaśnił. - Drżę na całym ciele na myśl o zestawieniach, które przygotowaliśmy. Z dnia na dzień będziemy ogłaszać kolejne punkty na karcie walk – zapowiedział Kawulski.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz.

Polskie Radio 24/pr/pj

__________________ 

Data emisji: 03.10.16

Godzina emisji: 21:08

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Chlewicki – weteran polskiego MMA

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2015 22:06
Łukasz Chlewicki to jeden z najbardziej doświadczonych przedstawicieli polskiego MMA. Jednak niemal 37-letni zawodnik nadal imponuje formą. Podczas ostatniej gali KSW odniósł kolejne zwycięstwo w swojej karierze. W Polskim Radiu 24 mówił m.in. o kulisach walki z Bartłomiejem Kurczewskim.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gale MMA na Torwarze

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2016 21:33
Kto wygrał „Bitwę o Warszawę” na kanwie trzech gal MMA na warszawskim Torwarze? Zorganizowały je: ACB, KSW i FEN. W Magazynie Sportów Walki o tym, która organizacja stworzyła najbardziej spektakularne widowisko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Antoni Chmielewski – prekursor MMA w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 21:37
Gościem Magazynu Sportów Walki był Antoni Chmielewski, zawodnik MMA, który walczy już 12 lat na wysokim poziomie. Prekursor mieszanych sztuk walki mówił w Polskim Radiu 24 o początkach swojej kariery, porażkach, sukcesach i miłości do sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Mateusz Gamrot mistrzem federacji KSW

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 21:30
Nowym mistrzem organizacji KSW w wadze lekkiej został Mateusz Gamrot. Polak podczas gali KSW 35 w Gdańsku pewnie pokonał na punkty Mansoura Barnaui. – Byłem przygotowany do walki pod względem fizycznym, psychicznym i technicznym – mówił w Magazynie Sportów Walki Mateusz Gamrot.
rozwiń zwiń