Gala FEN 14. Albert Odzimkowski: wreszcie udało się wygrać

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 21:43
15 października w katowickim Spodku rozegrano piątą w tym roku galę organizacji Fight Exclusive Night. O swojej walce opowiadał w Magazynie Sportów Walki Albert Odzimkowski. Galę skomentował też trener reprezentacji Polski - Witold Kostka.
Audio
  • 17.10.16 Albert Odzimkowski: „Wreszcie udało mi się wygrać. Nareszcie zawalczyłem spokojnie, bardziej metodycznie”.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: facebook.com/fightexclusivenight/

Podczas gali Albert Odzimkowski zmierzył się z Mateuszem Strzelczykiem. – Wreszcie udało się wygrać. Nareszcie zawalczyłem spokojnie, bardziej metodycznie – podkreślił zawodnik. Odniósł się także do swojego przeciwnika. - Mateusz jest nieszablonowym zawodnikiem bijącym z różnych pozycji. Wydaje się, że uderzy lewą ręką, a uderza prawą. Ciężko było złapać dystans, ale znaleźliśmy na to złoty środek – wyjaśnił Odzimkowski.

Witold Kostka skomentował z kolei pojedynek Kamila Jenela z Pawłem Oboźnym. – Kamil zrobił swoją robotę. W rewanżowej walce z Pawłem Oboźnym Kamil wygrał 3:0, a trzeba zaznaczyć, że był po chorobie – zauważył Kostka.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz.

Więcej sportu w Polskim Radio 24

Polskie Radio 24/pr/pj

_________________

Data emisji: 17.10.16 

Godzina emisji: 21:08

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Plany polskich zawodników MMA

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2016 21:35
To było udane lato dla polskich zawodników MMA. O nadchodzących, ale także minionych walkach, mówił w Polskim Radiu 24 zawodnik MMA Jan Błachowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Błachowicz po walce UFC z Gustafssonem

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 21:36
Jan Błachowicz przegrał ostatnią walkę w UFC z wysoko notowanym Alexandrem Gustafssonem. Polski zawodnik mówił o niej w Magazynie sportów walki w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komentarze po gali KSW 36 „Trzy Korony”

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 21:35
- Walki podczas tej gali były kapitalne. To, jaka jest gala jest w naszych rękach, ale to, jakie będą walki nie do końca – powiedział w Magazynie sportów walki Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW. Gość mówił także o planach na przyszłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Gala FEN 14

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2016 21:44
Gościem Polskiego Radia 24 był Tyberiusz Kowalczyk, który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Tomaszem Czerwińskim. W Magazynie Sportów Walki o zbliżającej się gali FEN 14 mówił również Paweł Jóźwiak, szef organizacji Fight Exclusive Night.
rozwiń zwiń