Damian Stasiak o drugim zwycięstwie w oktagonie UFC

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 21:36
Na UFC 204 Damian Stasiak pokonał przed czasem Daveya Granta. To druga wygrana w oktagonie UFC. O walce i planach Damian Stasiak mówił w Magazynie Sportów Walki w Polskim Radiu 24.
Audio
Damian Stasiakfot.mma.pl
Damian Stasiak/fot.mma.pl

–  Pierwsza runda myślę, że bardzo wyrównana, druga troszkę słabsza w moim wykonaniu, miałem problem z oddechem, ale w rundzie trzeciej wychodziliśmy w pełni skoncentrowani, żeby te walkę zwyciężyć i to się udało – mówił zawodnik.

Jak podkreślał, obecnie będzie dążył do tego, by ciągle się rozwijać. –  Uczę się, umiejętności idą w górę, jak będę lepszym zawodnikiem, wtedy idę do walki.

Następny pojedynek Damian Stasiak planuje na wiosnę przyszłego roku. - Myślę tylko o tym, żebym dał z siebie 100 proc.  A jak daję z siebie 100 proc. to wiem, że to będzie dobra walka – mówił.

Więcej w całym programie.

Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz.

Polskie Radio 24/ip

_____________________

Data emisji: 24.10.2016

Godzina emisji: 21:07


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Komentarze po gali KSW 36 „Trzy Korony”

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 21:35
- Walki podczas tej gali były kapitalne. To, jaka jest gala jest w naszych rękach, ale to, jakie będą walki nie do końca – powiedział w Magazynie sportów walki Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW. Gość mówił także o planach na przyszłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

MMA: Gala FEN 14

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2016 21:44
Gościem Polskiego Radia 24 był Tyberiusz Kowalczyk, który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Tomaszem Czerwińskim. W Magazynie Sportów Walki o zbliżającej się gali FEN 14 mówił również Paweł Jóźwiak, szef organizacji Fight Exclusive Night.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gala FEN 14. Albert Odzimkowski: wreszcie udało się wygrać

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 21:43
15 października w katowickim Spodku rozegrano piątą w tym roku galę organizacji Fight Exclusive Night. O swojej walce opowiadał w Magazynie Sportów Walki Albert Odzimkowski. Galę skomentował też trener reprezentacji Polski - Witold Kostka.
rozwiń zwiń