Mateusz Gamrot o swojej walce podczas KSW 36

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2016 21:32
 - Jestem bardzo zadowolony ze swojej wygranej, ze swojego skończenia choć mój plan był nieco inny – powiedział w Magazynie Sportów Walki mistrz KSW w wadze lekkiej Mateusz Gamrot. Odniósł się w ten sposób do KSW 36, gdzie w walce z Brazylijczykiem Renato Gomesem obronił tytuł mistrzowski wagi lekkiej.
Audio
Mateusz Gamrot, foto: wikipedia.com
Mateusz Gamrot, foto: wikipedia.com

Polski zapaśnik i zawodnik MMA wagi lekkiej był mistrzem Europy w amatorskim MMA w latach 2012 i 2013. Dziś jest aktualnym międzynarodowym Mistrzem KSW w wadze lekkiej.

Jak podkreślił w Polskim Radiu 24, jest on bardzo zadowolony ze swojej ostatniej wygranej. - Miałem plan nieco inny aczkolwiek skrętówka też była w zanadrzu choć może była trzecia, czwarta w kolejności w której mieliśmy to wszystko uporządkowane – zaznaczył zapaśnik. Dodał, że „jest niezmiernie szczęśliwy, że skończył walkę przed czasem”.

Gamrot odniósł się także do sowich planów na przyszłość. - Będę nokautował swoich rywali. MMA jest rozwojowe, trzypłaszczyznowe więc będę szukał okazji w każdej płaszczyźnie – podsumował.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Andrzej Janisz.

Polskie Radio 24/pr

Więcej Sportu w Polskim Radio 24 

_________________ 

Data emisji: 31.10.16

Godzina emisji: 21:08

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Komentarze po gali KSW 36 „Trzy Korony”

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2016 21:35
- Walki podczas tej gali były kapitalne. To, jaka jest gala jest w naszych rękach, ale to, jakie będą walki nie do końca – powiedział w Magazynie sportów walki Maciej Kawulski, jeden z właścicieli organizacji KSW. Gość mówił także o planach na przyszłość.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gala FEN 14. Albert Odzimkowski: wreszcie udało się wygrać

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2016 21:43
15 października w katowickim Spodku rozegrano piątą w tym roku galę organizacji Fight Exclusive Night. O swojej walce opowiadał w Magazynie Sportów Walki Albert Odzimkowski. Galę skomentował też trener reprezentacji Polski - Witold Kostka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Damian Stasiak o drugim zwycięstwie w oktagonie UFC

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016 21:36
Na UFC 204 Damian Stasiak pokonał przed czasem Daveya Granta. To druga wygrana w oktagonie UFC. O walce i planach Damian Stasiak mówił w Magazynie Sportów Walki w Polskim Radiu 24.
rozwiń zwiń