X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sondaż Polskiego Radia 24: sytuacja materialna Polaków, stan polskiej gospodarki

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2017 22:05
Polskie Radio 24 co tydzień publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Public. Co tydzień wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście.  
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PR24

W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków czy Polska może w ciągu najbliższych 3 – 8 lat znacząco poprawić swoją pozycję gospodarczą? A także czy wierzą, że w ciągu najbliższych 3-8 lat poprawi się również sytuacja materialna Pana/i i Pana/i rodziny? 

Polacy odpowiedzieli nam również na pytanie czy planują mieć wolne od pracy lub innych stałych zajęć w ciągu najbliższego tzw. długiego weekendu?

Ponadto pytaliśmy o to, z których polskich wynalazków są najbardziej dumni oraz o znajomość historycznego odniesienia 3 maja.


pr24 

24 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także