X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Turcja przed wyborami

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2015 18:53
7 czerwca w Turcji odbędą się wybory parlamentarne. Kto ma największe szanse na wygraną? O tym w rozmowie z Karolem Wasilewskim z Centrum Inicjatyw Międzynarodowych.
Audio
  • 27.05.15 Karol Wasilewski: „W tureckich wyborach parlamentarnych zwycięży prawdopodobnie Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (…)”.
Prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan na plakatach wyborczych w Istanbule
Prezydent Turcji, Recep Tayyip Erdogan na plakatach wyborczych w Istanbule Foto: PAP/EPA/TOLGA BOZOGLU

– Zwycięży prawdopodobnie Partia Sprawiedliwości i Rozwoju. Jest jednak dużo elementów, które wskazują na to, że będzie trudniej utworzyć temu ugrupowaniu rząd samodzielny. Społeczeństwo jest bowiem zmęczone jego sprawowaniem władzy – powiedział Karol Wasilewski.

Partia Sprawiedliwości i Rozwoju rządzi w Turcji samodzielnie od 2002. Gdyby ta sytuacja się zmieniał, byłby to duży szok dla obecnej sceny politycznej – utrzymuje gość Polskiego Radia 24.

Jest to jednak możliwe, ponieważ w Turcji w wyborach parlamentarnych najistotniejsze są kwestie ekonomiczne. Tymczasem partie opozycyjne w tym zakresie więcej obiecują wyborcom. 

– Dotychczas żadna partia, ze względu na ogromne sukcesy Partii Sprawiedliwości i Rozwoju, nie była w stanie stawić jej czoła pod względem ekonomicznym. W tym roku, w tej kampanii to się zmieniło. Partie opozycyjne wiodą prym w obietnicach – mówił Karol Wasilewski.   

Z Karolem Wasilewskim rozmawiał Juliusz Głuski.

Polskie Radio 24/dds

Zobacz więcej na temat: Turcja
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także