X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Książka „Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany”

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2017 09:00
Marcin Makowski i Matthew Trymand pisali do stałej rubryki „Zły Tyrmand” w tygodniku „Do Rzeczy”. Efektem ich współpracy jest książka „Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany”. Opowiadali o niej w Polskim Radiu 24.
Audio
  • 30.04.17 Marcin Makowski i Matthew Trymand o książce „Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany”.
Donald Trump
Donald Trump Foto: EASTNEWS/AP/FOTOLINK

Jak podkreślił Marcin Makowski, książka „Patrzeć, jak świat płonie. Rok Trumpa, Brexitu i Dobrej Zmiany” jest w pewnym sensie przyczynkiem do tzw. rekapitulacji czym był rok 2016. - Wydaje nam się - poprzez nasze rozmowy, które prowadziliśmy co tydzień - że był to jeden z momentów zwrotnych w historii nowożytności XXI wieku – wyjaśnił.

Dodał, że moment ten zaczyna się od amerykańskiej kampanii wyborczej, a kończy na wyborach we Francji. - Wydaje nam się, że udało nam się trafić na chwilę rewolucyjną w wielu znaczeniach - zmieniającą układ sił w polityce polskiej, europejskiej i światowej – zaznaczył Makowski.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji była Jalub Kukla.

Polskie Radio 24/pr

____________________

Data emisji: 30.04.17

Godzina emisji: 8:35

Zobacz więcej na temat: Donald Trump
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także