Urlop bez technologii. Czy to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 15:15
Laptop, tablet, smartfon. Dziś już niemal każdy, niezależnie od wieku, otoczony jest technologią. Przenośne urządzenia towarzyszą nam nie tylko w życiu codziennym, ale także podczas wakacji. Czy dziś jeszcze jest możliwe spędzenie urlopu bez Internetu? O tym w audycji 24. Poziom mówili Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny serwisu CHIP, a także Anna Bielecka i Michał Rosiak, twórcy podróżniczego bloga Petrykivka.
Audio
Londyn
LondynFoto: pexels / CC0

Jak oceniał w Polskim Radiu 24 Konstanty Młynarczyk, w kontekście używania technologii podczas wakacji, konieczne jest oddzielenie spraw zawodowych od życia prywatnego. – Przede wszystkim istotne jest odłączenie się od wszelkiego rodzaju komunikacji służbowej w czasie wakacji – wskazywał dziennikarz. – Jednak takie urządzenia, jak czytniki ebooków czy smartfony, z pomocą których robimy zdjęcia, to coś, co będzie nam towarzyszyć także na urlopie – dodawał.

Anna Bielecka i Michał Rosiak podkreślali na naszej antenie, że technologia jest niezwykle pomocna podczas planowania podróży. – Wszelkiego rodzaju urządzenia już tak weszły w nasze życie, że jesteśmy z nimi złączeni. Technologie są przydatne nie tylko przy planowaniu wakacji, ale także w organizacji podróży, gdy jesteśmy już na miejscu – mówiła Bielecka. – Wraz z upływem czasu, podczas naszych podróży jest coraz więcej powerbanków. Nie wyobrażam sobie podróżowania całkowicie bez technologii – przekonywał Rosiak.

Więcej w całej audycji.

W I części programu przegląd najważniejszych informacji technologicznych.

Gospodarzami 24. Poziomu byli Przemysław Pawełek i Michał Dydliński.  

Polskie Radio 24

24. poziom - Magazyn Nowych Technologi w Polskim Radu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 5.08.2017

Godzina emisji: 14.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także