X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Urlop bez technologii. Czy to możliwe?

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2017 15:15
Laptop, tablet, smartfon. Dziś już niemal każdy, niezależnie od wieku, otoczony jest technologią. Przenośne urządzenia towarzyszą nam nie tylko w życiu codziennym, ale także podczas wakacji. Czy dziś jeszcze jest możliwe spędzenie urlopu bez Internetu? O tym w audycji 24. Poziom mówili Konstanty Młynarczyk, redaktor naczelny serwisu CHIP, a także Anna Bielecka i Michał Rosiak, twórcy podróżniczego bloga Petrykivka.
Audio
Londyn
LondynFoto: pexels / CC0

Jak oceniał w Polskim Radiu 24 Konstanty Młynarczyk, w kontekście używania technologii podczas wakacji, konieczne jest oddzielenie spraw zawodowych od życia prywatnego. – Przede wszystkim istotne jest odłączenie się od wszelkiego rodzaju komunikacji służbowej w czasie wakacji – wskazywał dziennikarz. – Jednak takie urządzenia, jak czytniki ebooków czy smartfony, z pomocą których robimy zdjęcia, to coś, co będzie nam towarzyszyć także na urlopie – dodawał.

Anna Bielecka i Michał Rosiak podkreślali na naszej antenie, że technologia jest niezwykle pomocna podczas planowania podróży. – Wszelkiego rodzaju urządzenia już tak weszły w nasze życie, że jesteśmy z nimi złączeni. Technologie są przydatne nie tylko przy planowaniu wakacji, ale także w organizacji podróży, gdy jesteśmy już na miejscu – mówiła Bielecka. – Wraz z upływem czasu, podczas naszych podróży jest coraz więcej powerbanków. Nie wyobrażam sobie podróżowania całkowicie bez technologii – przekonywał Rosiak.

Więcej w całej audycji.

W I części programu przegląd najważniejszych informacji technologicznych.

Gospodarzami 24. Poziomu byli Przemysław Pawełek i Michał Dydliński.  

Polskie Radio 24

24. poziom - Magazyn Nowych Technologi w Polskim Radu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 5.08.2017

Godzina emisji: 14.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także