Gry pomysłem na zwiedzanie świata

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2017 14:48
Gośćmi audycji 24. Poziom byli Paweł Olszewski z portalu „Polygamia”, Dawid Muszyński z serwisu „naEkranie” i Kuba Karaś, wideobloger. Eksperci w Polskim Radiu 24 mówili o grach, dzięki którym możemy poznać świat bez wychodzenia z domu.
Audio
  • 19.08.17 24. Poziom: Gry pomysłem na zwiedzanie świata
Możesz poznać świat bez wychodzenia z domu. Takie czary tylko w świecie gier komputerowych.
Możesz poznać świat bez wychodzenia z domu. Takie czary tylko w świecie gier komputerowych.Foto: flickr/CC BY 2.0/Informedmag

Jak wskazywali goście PR24, dobrym pomysłem na „zwiedzanie” jest seria „Assassin’s Creed”. – Dzięki tym grom mogliśmy odwiedzić Rzym, Londyn czy Paryż – podkreślali eksperci. – Jeżeli ktoś był w tych miejscach, bez trudu odnajdzie wiernie odwzorowane fragmenty miast czy państw. Można się poczuć tak, jakby postać rzeczywiście przemierzała konkretne, istniejące miejsce na mapie świata – dodawali.

Gracze na naszej antenie mówili także o grach, które nie odzwierciedlają w stu procentach rzeczywistych miast, ale pozwalają poczuć ich klimat. Przykładem może być seria GTA – w piątej części pojawiają się budynki charakterystyczne dla Los Angeles.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu był Przemysław Pawełek.

---------------------------------------

Polskie Radio 24

Data emisji: 19.08.17

Godzina emisji: 14.15

Zobacz więcej na temat: gry komputerowe internet
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także