X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gra Petsbury, zostań dyrektorem wirtualnego schroniska

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 15:01
Jesteś miłośnikiem zwierząt i marzy ci się niesienie im pomocy?  Martwi cię los bezdomnych psów i kotów? Zastanawiałeś się nad wolontariatem w schronisku? Mobilna gra Petsbury pozwoli na niesienie pomocy zwierzakom, zarówno wirtualnym, jak i tym prawdziwym. O produkcji, która ma uczulać na problemy bezdomnych czworonogów, opowiedzieli przedstawiciele studia Garmory - Kamila Zich i Jakub Badera.
Audio
  • 16.12.17 Kamila Zich: „Naszą misją jest propagowanie odpowiedzialnych adopcji zwierząt (…)”
Grając pomagasz naprawdę  Petsbury współpracuje z fundacją Karmimy Psiaki, która organizuje wirtualną adopcję i zaopatruje potrzebujące schroniska w karmę.
Grając pomagasz naprawdę – Petsbury współpracuje z fundacją Karmimy Psiaki, która organizuje wirtualną adopcję i zaopatruje potrzebujące schroniska w karmę.Foto: petsbury.pl/

W Petsbury gracz wciela się w dyrektora schroniska który od zera rozbudowuje swoją placówkę, aby uratować jak najwięcej pupili. Gra polega na poszukiwaniach porzuconych zwierzaków, dbaniu o nie, karmieniu i tresowaniu, tak by z łatwością znalazły nowy dom.

– Jest to taktyczny symulator schroniska dla zwierząt z elementami dydaktycznymi i charytatywnymi. W grze funkcjonują mikropłatności, z których część przekazywana jest dla jednej z organizacji pomagającej zwierzętom. Chcę podkreślić, że nasza produkcja jest darmowa i nie ma obowiązku uiszczania opłat. Dzięki nim mamy po prostu możliwość przyspieszania czasu w rozgrywce – powiedziała Kamila Zich.

Świat przedstawiony w grze charakteryzuje się dużą ilością kolorów. Prezentowane animacje cechują się prostotą, dzięki której w łatwy sposób gracz otrzymuje wszelkie potrzebne informacje. Jakub Badera przyznał, że spowodowane jest to chęcią twórców dotarcia przede wszystkim do młodszych użytkowników urządzeń mobilnych.

– Gra pozbawiona jest przemocy. Posiada za to barwną oprawę wizualną. Mam nadzieję, że dzięki temu tytuł zostanie dobrze przyjęty przez graczy. Produkcja nie jest wymagająca pod względem specyfikacji sprzętowych, co pozwoli na jej instalację na różnych urządzeniach – dodał gość Polskiego Radia 24.

Twórcy gry współpracują z Fundacją Karmimy Psiaki, która prowadzi wirtualną adopcję i zaopatruje potrzebujące schroniska w karmę.

W audycji nie zabrakło również przeglądu najważniejszych informacji ze świata gier i nowych technologii.

„24. Poziom” prowadził Przemek Pawełek.

Polskie Radio 24/db

24. poziom - Magazyn Nowych Technologi w Polskim Radu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 16.12.17

Godzina emisji: 14:14

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

24. Poziom: Jak tworzy się grę komputerową?

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2017 15:15
Najnowszy magazyn 24. Poziom został poświęcony filmowi dokumentalnemu „Wszystko z nami w porządku”. Obraz Borysa Nieśpielaka przybliża kulisy pracy nad grami komputerowymi. Gośćmi audycji byli bohaterowie filmu: Bartek Pieczonka i Rafał Zaremba ze studia Lichthund.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Driftland: The Magic Revival. Strategia w świecie fantasy

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2017 15:05
Symulator życia, klasyczny RTS oraz strategia 4X. Oto główne elementy Driftland: The Magic Revival, najnowszej gry warszawskiego studia Star Drifters. O tym, co produkcja ma do zaoferowania graczom i co ją wyróżnia na tle konkurencyjnych tytułów opowiedzieli w audycji 24. Poziom Łukasz Szymański oraz Leszek Strządała, współtwórcy gry.
rozwiń zwiń