X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Air Show 2018 elementem uczczenia 100-lecia polskiego lotnictwa wojskowego

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2018 09:10
Występy grup akrobacyjnych, a także solistów oraz trzy strefy tematyczne, w tym jedna dla dzieci i młodzieży. Oto niektóre z licznych atrakcji, które przygotowali organizatorzy tegorocznego Air Show w Radomiu. Na temat programu imprezy, a także jej wymiaru patriotycznego mówili w audycji „Cafe Armia” płk Kazimierz Dyński i Anna Ciepiel z Biura Organizacyjnego.
Audio
  • 02.06.18 Anna Ciepiel: Na Air Show pojawią się zespoły akrobacyjne światowej klasy
Zespół Akrobacyjny Biało-czerwone Iskry podczas pokazów Ar Show Radom 2018
Zespół Akrobacyjny "Biało-czerwone Iskry" podczas pokazów Ar Show Radom 2018Foto: airshow.wp.mil.pl

Tegoroczne Air Show organizowane jest z okazji stulecia polskiego lotnictwa wojskowego. Z tego względu zadbano o to, by program wydarzenia, które zaplanowano na 25 i 26 sierpnia, był wyjątkowo bogaty.

– Szykujemy cały szereg niezwykłych atrakcji i przedsięwzięć. Chciałabym zwrócić uwagę, że przed rozpoczęciem naszej imprezy, 23 i 24 sierpnia w Dęblinie, odbędą się centralne obchody 100-lecia lotnictwa wojskowego. Air Show jest jednym z trzech elementów tych uroczystości – powiedziała Anna Ciepiel, odpowiadająca za komunikację i promocję wydarzenia.

Wydarzenie, które odbędzie się na radomskim lotnisku Sadków, cieszy się ogromnym zainteresowaniem, także gości z zagranicy. Anna Ciepiel zaznaczyła, że elementem, który przyciąga ich na Air Show są przede wszystkim występy światowej klasy zespołów akrobacyjnych oraz solistów.

– W tym roku duży nacisk kładziemy również na przygotowanie specjalnych stref tematycznych i edukacyjnych. Szukamy nowych ścieżek, by propagować zainteresowanie lotnictwem. Dlatego w tym roku pojawią się trzy strefy. Pierwsza to duży park historii, druga będzie skierowana dla dzieci, natomiast trzecia poświęcona będzie historii Dywizjonu 303 – dodała rozmówczyni Polskiego Radia 24.

Płk Kazimierz Dyński, dyrektor Biura Organizacyjnego, podkreślił, że impreza odbędzie się już po raz 16. W tym roku ma wyjątkowy wymiar, bo jej celem, oprócz pokazów lotniczych, będzie także uczczenie lotnictwa polskiego jako strażnika bezpieczeństwa i niepodległości granic powietrznych Rzeczypospolitej.

– Przez te wszystkie lata pracowaliśmy na to, by zbudować odpowiedni wizerunek i markę tych pokazów. Z każdą kolejna edycją podnosimy sobie poprzeczkę, by w jeszcze większym zakresie sprostać oczekiwaniom widzów i miłośników lotniska. W tym roku będziemy również chcieli przypomnieć wysiłek i poświęcenie polskich pilotów w walce o niepodległość naszego państwa – wskazał.

Polskie Radio 24/db

Cafe Armia w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 02.06.18

Godzina emisji: 08:37

 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Air Show Radom 2015

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 13:12
W najbliższy weekend 22 i 23 sierpnia Radom zaprasza na 14. już edycję Międzynarodowych Pokazów Lotniczych – Air Show 2015. Tegoroczna odsłona wydarzenia jest szczególna ze względu na 75. rocznicę Bitwy o Anglię. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Legenda lotnictwa: Ryszard Witkowski

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2015 12:37
Pilot doświadczalny, ekspert lotnictwa, jeden z pięciu pierwszych Polaków, którzy uzyskali licencje pilotów śmigłowcowych był gościem Polskiego Radia 24. – Lotnictwo samo w sobie nie jest niebezpieczne. Nie wybacza jednak lekkomyślności, niekompetencji i zaniedbania – mówił Ryszard Witkowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ILA Berlin Air Show 2016

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2016 12:37
W Berlinie odbyły się targi lotnicze. O ILA Berlin Air Show 2016 mówili w audycji Café Armia Juliusz Sabak (Defence 24), Michał Likowski („Raport”) i Andrzej Kiński („Wojsko i Technika”).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radom: Air Show rozpoczęte

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2017 19:14
Dziesięć godzin podniebnych ewolucji zaplanowali na sobotę organizatorzy Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show, które odbywają się w Radomiu. 76 samolotów i śmigłowców zaprezentuje się w dynamicznych pokazach. 54 maszyny widzowie zobaczą na wystawie statycznej. Otwierając pokazy szef MON Antoni Macierewicz powiedział, że „Polacy są narodem, który od narodzin lotnictwa ukochał je niezwykle”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cafe Armia: Air Show na stulecie polskich sił powietrznych

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2017 10:27
– To były udane, bezpieczne, świetne pokazy lotnicze – tak tegoroczne Air Show w Radomiu podsumował w Cafe Armii płk Kazimierz Dyński, dyrektor biura organizacyjnego imprezy. Jak zapowiadał gość PR24, kolejna edycja, wpisująca się w stulecie polskich sił powietrznych, będzie „jeszcze bardziej atrakcyjna”.
rozwiń zwiń