X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nauka w walce z rakiem

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 20:37
Amerykańskie Towarzystwo Kliniki Onkologicznej po raz kolejny poddało ocenie osiągnięcia nauki w zakresie onkologii. Gościem Rozmów o Zdrowiu w Polskim Radiu 24 był dr Leszek Kraj, hematolog z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Audio
  • 15.06.16 Rozmowy o Zdrowiu: dr Leszek Kraj, dr Marek Kunecki i Anna Domagała.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: flickr/BASF - We create chemistry

Ekspert na antenie Polskiego Radia 24 mówił m.in. o osiągnięciach w zakresie leczenia raka trzustki. – Przełomu nie ma, ale są nadzieje na nowe terapie – wskazywał dr Leszek Kraj. Hematolog zaznaczył przy tym, że szansą na przedłużenie życia pacjentów jest Napaklitaksel.

– To nie jest nowy lek, jednak w Polsce nie jest on dostępny – zauważył gość PR24. – Lek jest stosowany u pacjentów z rozsianym rakiem trzustki, kiedy mamy do czynienia z przerzutami do innych narządów – wyjaśniał dr Leszek Kraj. – Dzięki temu lekowi, życie pacjentów z zaawansowanym rakiem trzustki zostaje wydłużone średnio o trzy miesiące – mówił ekspert.

Więcej w całej rozmowie.

W II części audycji o zespole krótkiego jelita i żywieniu pozajelitowym mówili Anna Domagała, pacjentka i dr Marek Kunecki z Centrum Leczenia Żywieniowego.

Gospodarzem programu był Henryk Szrubarz.

Polskie Radio 24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także