X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Debata Poranka: Publicyści o znaczeniu wizyty Donalda Trumpa w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 09:23
– To ważna wizyta z punktu widzenia rządu i prezydenta, którzy przez długi czas byli atakowani, którym zarzucano, że są izolowani na arenie międzynarodowej – mówił w Debacie Poranka o obecności Donalda Trumpa w Polsce Rafał Ziemkiewicz z „Do Rzeczy”. W Polskim Radiu 24 wizytę prezydenta USA komentował również Marcin Celiński z „Liberte!”.
Audio
  • 6.07.17 Debata Poranka: Publicyści o znaczeniu wizyty Donalda Trumpa w Polsce

Jak wskazywali goście PR24, na obecność prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce należy patrzeć m.in. w kontekście sukcesu wizerunkowego. – Wizyta Donalda Trumpa w Warszawie to dobry sygnał, to wyróżnienie. Mamy prawie dwieście państw na świecie, przywódca USA przyjeżdża do zdecydowanej mniejszości z nich – podkreślał Marcin Celiński. – To ważna wizyta z punktu widzenia rządu i prezydenta, którzy przez długi czas byli atakowani, którym zarzucano, że są izolowani na arenie międzynarodowych. To, że Trump przyjechał do Polski to symbol, to pokazanie, że jesteśmy ważnym krajem, a nie „brzydką panną bez posagu” – dodawał Rafał Ziemkiewicz.

Wizyta Donalda Trumpa w Polskim Radiu 24 - czytaj więcej

Publicyści na nasze antenie zauważyli również, że wizyta Donalda Trumpa jest istotna z geopolitycznego i gospodarczego punktu widzenia. – Stany Zjednoczone stają się eksporterem gazu i ropy naftowej, w nowej układance państwa Trójmorza, a zwłaszcza Polska, mogą odgrywać nową rolę – komentował Rafał Ziemkiewicz. – Najważniejszym elementem wizyty Donalda Trumpa są właśnie kwestie związane z energią – pointował Marcin Celiński.

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem programu była Katarzyna Adamiak-Sroczyńska.

Polskie Radio 24/mp

Debaty poranka w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 6.07.17

Godzina emisji: 8.08


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Interesy gospodarcze USA i państw Trójmorza. Bilans

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 10:11
W czwartek Donald Trump spotka się w Warszawie z przywódcami państw Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej, od Estonii, przez Polskę, po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. O gospodarczych interesach USA i krajów Trójmorza rozmawiali Marcin Roszkowski (Instytut Jagielloński), Ernest Pytlarczyk (mBank) i Jarosław Nowrotek (Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Światowe media o wizycie Donalda Trumpa w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 12:21
To będzie jedno z politycznych wydarzeń roku. Do Warszawy przylatuje w środę prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Amerykański przywódca spotka się z prezydentem Dudą, weźmie udział w szczycie Trójmorza i wygłosi przemówienie na placu Krasińskich. Wizyta prezydenta USA nie pozostaje również bez echa w innych krajach świata. O szczegółach mówili korespondenci Polskiego Radia: Jan Pachlowski (USA), Maciej Jastrzębski (Rosja), Beata Płomecka (Belgia).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent USA w Polsce. „Kontekst wizyty Donalda Trumpa jest dwuznaczny”

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 14:29
Wizycie Donalda Trumpa będą się przypatrywać politycy w innych stolicach europejskich. - Polska stawia na Stany Zjednoczone, co prowadzi do pytania czy przestajemy stawiać na Europę? Potrzebujemy współpracy z obiema stronami, a taka ekwilibrystyka dyplomatyczna jest w obecnych czasach trudna – mówiła w Polskim Radiu 24 Małgorzata Bonikowska z Centrum Stosunków Międzynarodowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trump spotka się z przywódcami Trójmorza. „To uznanie dla projektu”

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2017 20:00
W Warszawie prezydent Donald Trump spotka się z przywódcami państw Trójmorza. Co to oznacza dla inicjatywy dwunastu państw Europy Środkowo-Wschodniej? O tym w Polskim Radiu 24 mówili Frances Burwell, ekspertka Atlantic Council, a także Sławomir Dębski, dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.
rozwiń zwiń