X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Debata Poranka: Co porażka w stolicy oznaczałaby dla PO?

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 09:45
– Przegrana w Warszawie będzie olbrzymim problemem dla Platformy Obywatelskiej – oceniał w Debacie Poranka Sebastian Gajewski z Centrum im. I. Daszyńskiego. W Polskim Radiu 24 o znaczeniu stolicy w kontekście funkcjonowania PO mówił również Maciej Kożuszek z „Gazety Polskiej Codziennie”.
Audio
  • 19.04.18 Debata Poranka: Co porażka w stolicy oznaczałaby dla PO?
Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oraz przewodniczący KP PO Sławomir Neumann, 16.04.2018
Przewodniczący PO Grzegorz Schetyna oraz przewodniczący KP PO Sławomir Neumann, 16.04.2018Foto: PAP/Marcin Bielecki

Jak ocenił w PR24 Jan Śpiewak, aktywista miejski, przegrana w wyborach samorządowych w Warszawie może dla Platformy Obywatelskiej oznaczać rozpad. – Porażka w stolicy będzie olbrzymim problemem dla PO – przyznał w Debacie Dnia Sebastian Gajewski.

– Nie tylko z tego względu, że iluś działaczy Platformy straci z dnia na dzień pracę i ileś osób powiązanych z partią nie będzie tak życzliwie traktowanych przy rozmaitych zamówieniach i przetargach – mówił komentator z Centrum im. I. Daszyńskiego. – Klęska PO w Warszawie będzie przede wszystkim gigantycznym kłopotem wizerunkowym. Platforma kreowała się na formację - mówiąc nieco ironicznie - „młodych, zamożnych, z wielkich miast”. Stolica była zatem dotychczas jednym z bastionów PO – wskazywał Sebastian Gajewski.

Zdaniem Macieja Kożuszka, dla wielu działaczy wybory samorządowe są pewnego rodzaju „wyścigiem po kasę”. – Jak spojrzymy na przeciętnego posła, zastanowimy się, jakie ma on możliwości robienia tego, co niegdyś Beata Sawicka nazwała „kręceniem lodów”, to nie są one duże (…). Szeregowy samorządowiec, a już nie mówię o prezydencie czy wiceprezydencie miasta, na budowie placu zabaw może więcej „zarobić” niż poseł na stworzeniu ustawy. Poseł musiałby mieć naprawdę duże wpływy, by ustawa miała taki, a nie inny kształt – mówił dziennikarz „GPC”.

Więcej tematów i komentarzy w całej audycji.

Gospodarzem programu był Grzegorz Jankowski. Dodaj tag

Polskie Radio 24/zz

Debata Poranka w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

____________________ 

Data emisji: 19.04.18

Godzina emisji: 7.35


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Czy Patryk Jaki mógłby zagrozić Rafałowi Trzaskowskiemu w wyborach na prezydenta Warszawy?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2017 19:00
– Rafał Trzaskowski jest silnym kandydatem i politycy PiS doskonale o tym wiedzą  – powiedział Andrzej Godlewski z Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Odniósł się w ten sposób do zgłoszenia kandydatury Rafała Trzaskowskiego w przyszłorocznych wyborach samorządowych na prezydenta Warszawy. W audycji „Wróżenie z Faktów” temat ten skomentował także Bogumił Łoziński z Gościa Niedzielnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opozycja razem w wyborach samorządowych? „Wszystkie argumenty przeciw”

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2017 12:41
– Wydaje się, że opozycja zaczyna odchodzić od tematu wspólnych list w wyborach samorządowych – mówił w Polskim Radiu 24 Radosław Żydok. Zdaniem komentatora z Fundacji Republikańskiej, koalicja Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej jest coraz mniej prawdopodobna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska przed wyborami samorządowymi

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 18:35
- Tego typu osoba jak prezydent Gdańska Paweł Adamowicz – osoba z zarzutami, która mocno wierzga medialnie wobec własnej sytuacji, własnej partii i wobec zarzutów, sprawia, że PiS może dziś powiedzieć, że samorządy są słabo kontrolowane i że powinny zostać oczyszczone z tego typu sytuacji – powiedział w Debacie Dnia socjolog dr Tomasz Rowiński (Christianitas). O wyborach samorządowych, które odbędą się jesienią 2018 mówił także filozof dr Rafał Wonicki (Kultura Liberalna).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paweł Rabiej o przygotowaniach Nowoczesnej do wyborów samorządowych

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2018 08:47
– Ważne, żeby w wyborach samorządowych Nowoczesna miała także własnych kandydatów, nie tylko kandydatów popieranych w ramach koalicji zawartej z Platformą Obywatelską – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Paweł Rabiej, polityk Nowoczesnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Śpiewak: Porażka w stolicy może być końcem dla PO

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2018 09:47
– Zgłaszam gotowość do udziału w wyborach na prezydenta Warszawy. Trwają rozmowy – mówił w Polskim Radiu 24 Jan Śpiewak, aktywista miejski ze stowarzyszenia „Wolne Miasto Warszawa”. Jak przekonywał na naszej antenie, stawką nadchodzących wyborów jest kształt stolicy za 20 lat.
rozwiń zwiń