Szybki relaks, dobry odpoczynek...

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2017 08:00
Bywamy zestresowani, wyczerpani, czekamy spragnieni na weekend, na urlop. Ale i weekend i urlop szybko się kończą, a codzienne życie pełne wyzwań jest jednak dominującą rzeczywistością.
Audio
Gdy nie potrafimy sobie poradzić ze stresem, może się on stać poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia.
Gdy nie potrafimy sobie poradzić ze stresem, może się on stać poważnym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Foto: silviarita / pixabay

Jakoś się trzeba w tej rzeczywistości odnaleźć. Można to zrobić całkiem dobrze, mimo problemów, stresu i zabiegania. Jakie są sposoby, które pomogą nam w ujarzmieniu rzeczywistości?

Może odpoczynek poprzez relaksację?

Gośćmi w audycji byli: Dagmara Gmitrzak – trenerka rozwoju osobistego, socjolog; Paweł Holas - psychoterapeuta.

Audycję prowadziła Agnieszka Furtak-Bilnik.

Interakcje w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

___________________

Data emisji: 01.05.17

Godzina emisji: 23:10


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Prestiż zawodu nauczyciela

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 17:16
– Nauczyciel nadal plasuje się w pierwszej dziesiątce najbardziej prestiżowych zawodów w Polsce – mówiła w Polskim Radiu 24 Magdalena Smak z Instytutu Badań Edukacyjnych. Z drugiej strony, większość nauczycieli nie odczuwa, by ich praca była doceniana.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nauczyciele pracują częściowo za darmo

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2016 16:12
– Od 1 września w ramach tzw. zajęć statutowych są realizowane różne potrzeby i zainteresowania ucznia, ale są to zajęcia nierejestrowane – mówił w Polskim Radiu 24 Krzysztof Baszczyński, wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego. – Jeżeli jednak to dyrektor szkoły określi liczbę tych zajęć, to znaczy, że trzeba te godziny rejestrować. Jeśli tak, to powinny być one dodatkowo płatne – postulował.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fiński system edukacji wzorem dla Polski?

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2016 17:52
System edukacji w Finlandii uważany jest za jeden z najlepszych na świecie. Jego celem jest uczenie życia i współpracy. Czy nasza oświata może skorzystać z tego wzorca? O tym w Polskim Radiu 24 mówili dr Katarzyna Kalinowska (Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu), dr Artur Bartoszewicz (Szkoła Główna Handlowa) i Marcin Fronia (Norden Centrum).
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Szczególną rolę ma nauczyciel". Nowa lista lektur szkolnych

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2017 10:01
Pieśni i piosenki patriotyczne, fraszki Jana Sztaudyngera i aforyzmy Stanisława Jerzego Leca - takie m.in. teksty dodano do listy lektur w 8-letniej szkole podstawowej. Na liście są też pozycje, które dotąd nie były w szkołach obowiązkowo omawiane. O nowej liście lektur szkolnych dyskutowali w Debacie Poranka Jakub Majmurek (Krytyka Polityczna), dr Krzysztof Mazur (Klub Jagielloński) i dr hab. Maciej Urbanowski (Uniwersytet Jagielloński).
rozwiń zwiń