X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marcin Święcicki o swoim wsparciu dla fundacji „Otwarty Dialog”

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 08:34
– To kompletnie kłamliwe doniesienia – tak medialne informacje na temat fundacji „Otwarty Dialog” skomentował w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej. Organizacja w 2014 roku otrzymała koncesję na handel bronią, a pozytywną opinię w tej sprawie miał wydać ówczesny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Piotr Pytel, który usłyszał zarzuty współpracy z rosyjską FSB.
Audio
  • 2.08.17 Poseł PO: Doniesienia ws. „Otwartego Dialogu” są kłamliwe

Jak przekonywał w Polskim Radiu 24 Marcin Święcicki, fundacja „Otwarty Dialog” w związku z otrzymaną koncesją prowadziła działania, które wspierały ludność cywilną na Majdanie. – Ta organizacja zbierała pieniądze i wysyłała kamizelki kuloodporne oraz hełmy dla osób cywilnych na Majdanie, do których strzelali snajperzy Putina i Janukowycza – wskazywał polityk. – „Otwarty Dialog” otrzymał koncesję na eksport i obrót właśnie kamizelkami i hełmami, a przedstawia się tę fundację tak, jakby dostała koncesję na handel bronią strzelecką, jakimiś armatami – dodawał poseł PO.

Gospodarz audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka, Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, oceniła, że Marcin Święcicki aktywnie wspiera fundację „Otwarty Dialog”. – Na Facebooku organizacji są pana zdjęcia, pan jest obecny w jej działalności i to dość mocno – mówiła dziennikarka PR24, pytając polityka o to, czy nadal będzie wspierał „Otwarty Dialog”.

– Wspieram fundację w tym zakresie, w jakim ona angażuje się obronę praw człowieka w innych krajach. Uważam, że w tym kontekście ta organizacja robi dobrą robotę – pointował Marcin Święcicki.

W całej rozmowie również o nieprawidłowościach ws. warszawskiej reprywatyzacji, a także o tym, kto będzie kandydatem PO w wyborach prezydenckich w stolicy.

Polskie Radio 24

24 Pytania - Rozmowa Poranka w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

__________________

Data emisji: 3.08.17

Godzina emisji: 7.35


 

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Jerzy Targalski: przeszedłbym do ataku przeciwko władzom unijnym

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2017 08:49
– Polacy są ofiarami systemu bezprawia i dlatego popierają tych, którzy chcą ten system obalić i uczynić sądy sądami, a nie organami represji. Problem polega na tym, czy będą w stanie reformę wymusić – mówił w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gorący Temat: Kontrowersje wokół fundacji „Otwarty Dialog”

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2017 15:38
W mediach pojawiła się informacja, że fundacja „Otwarty Dialog” w 2014 roku uzyskała koncesję na handel bronią. Pozytywną opinię w tej sprawie miał wydać ówczesny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotr Pytel, który usłyszał zarzuty współpracy z rosyjską FSB. W Gorącym Temacie komentarz Jakuba Jałowiczora, publicysty Gościa Niedzielnego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kontrowersje wokół „Otwartego Dialogu”. Komentarz publicystów

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 09:57
Gośćmi Debaty Poranka byli Marcin Celiński z „Liberte!” i Antoni Trzmiel z Telewizji Polski oraz portalu „dorzeczy.pl”. Publicyści w Polskim Radiu 24 rozmawiali o działalności fundacji „Otwarty Dialog” i medialnych doniesieniach na temat kontrowersji związanych z funkcjonowaniem tej organizacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorota Kania o działalności fundacji „Otwarty Dialog”

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 12:20
Fundacja „Otwarty Dialog” w 2014 roku otrzymała koncesję na handel bronią (organizacja wysyłała na Majdan m.in. hełmy i kamizelki kuloodporne), a pozytywną opinię w tej sprawie miał wydać ówczesny szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Piotr Pytel. W Polskim Radiu 24 komentarz Doroty Kani z Telewizji Republika i Gazety Polskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Wierzchołowski o wpływaniu na sytuację w Polsce przez podmioty zagraniczne

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2017 14:21
Jak pisze „Gazeta Polska”, głównymi sponsorami Akcji Demokracji są niemiecka fundacja Campact oraz Europejska Fundacja Klimatyczna (EFK), której działalność nadzoruje wieloletni wiceminister finansów Niemiec Caio Koch-Weser. O rzekomych powiązaniach mówił w Polskim Radiu 24 Grzegorz Wierzchołowski z „Gazety Polskiej”.
rozwiń zwiń