X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulisy Spraw: „SKOK Wołomin to nie tylko WSI”

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 21:04
W audycji Kulisy Spraw powróciliśmy do sprawy SKOK-u Wołomin. – Tego typu afera nie miała miejsca wcześniej w Polsce – mówił w Polskim Radiu 24 Marcin Karliński, przedstawiciel Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. św. Michała. 
Audio
  • 25.05.17 Kulisy Spraw: „SKOK Wołomin to nie tylko WSI”
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Stanisław Kowalczuk/East News

W kontekście działalności upadłego SKOK-u Wołomin dużo mówi się o powiązaniu tej instytucji finansowej z nieistniejącymi dziś już Wojskowymi Służbami Informacyjnymi. Wskazywał na to w jednej z audycji z cyklu Kulisy Spraw również Marcin Karliński. Gość Polskiego Radia 24 zaznaczył jednak, że WSI to tylko jeden z wierzchołków góry lodowej. – SKOK Wołomin to nie tylko WSI – mówił.

– W kontekście działań Piotra P. [byłego oficera WSI, powiązanego ze SKOK Wołomin – przyp. red.], można mówić o wyprowadzeniu 800 milionów złotych. Tymczasem, straty związane działalnością Kasy to 3 miliardy złotych – zauważył przedstawiciel Stowarzyszenia Wspierania Spółdzielczości Finansowej im. św. Michała.

W ocenie Marcina Karlińskiego, zaangażowanie w aferę ludzi powiązanych z WSI wskazuje na to, że wszyscy winni mogą nie zostać ukarani. – Żeby dokonać tak dużych nieprawidłowości trzeba mieć pewność, że nikt nie poniesie konsekwencji – komentował gość PR24. – WSI w kontekście SKOK-u Wołomin to króliczek, którego się goni, ale nie da się złapać – pointował.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji Kulisy Spraw był Wojciech Surmacz.

Polskie Radio 24/mp

Kulisy Spraw w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

__________________

Data emisji: 25.05.17

Godzina emisji: 19.10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także