Moda na fit

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 16:11
Coraz więcej osób zdrowo i ekologicznie się odżywia, regularnie biega oraz zażywa suplementy. Czy staliśmy się niewolnikami zdrowego stylu życia? Czy wynika on z potrzeby a może z mody? Gośćmi audycji były: dietetyk Celina Kinicka i autorka bloga o zdrowym stylu życiu Agata Puk.
Audio
  • 2.05.17 Agata Puk: trzeba szukać swojego sposobu na zdrowie
Zdjęcie ilustracyjne.
Zdjęcie ilustracyjne.Foto: flickr/Pablo TorresCosta

Z zaprezentowanego na początku audycji reportażu Alicji Grembowicz „Być fit” wynikało, że zdrowy styl życia daje dużo radości i energii.  Zdaniem Celiny Kinickiej czas zmiany stylu życia i poprawy jakości swojego odżywiania może trwać około miesiąca.

I chociaż jak zauważyła Agata Puk, dla kogoś kto wiele lat niezdrowo się odżywiał to może być bardzo długo, to warto. - Funkcjonuje taki paradoks, że jedząc mniej kalorycznie nie będziemy mieć siły na wysiłek fizyczny. Okazuje się jednak, że ćwicząc mamy coraz więcej energii – tłumaczyła Agata Puk, która o zdrowym stylu życia pisze na stronie www.agataberry.pl.

Jak podkreśliła Celina Kinicka to jest taka energia psychiczna. - Zdrowy styl życia to jest prawidłowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna. Warto, aby obydwie te formy dbania o swoje ciało sprawiały nam przyjemność – dodała dietetyk.

W programie zaprezentowano również reportaż Alicji Grembowicz „Być fit”.

Gospodarzem audycji była Olga Mickiewicz-Adamowicz

O sobie samych w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje

Polskie Radio 24/kawa

_____________________

Data emisji: 2.05.17

Godzina emisji: 23.10

Zobacz więcej na temat: fitness
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także