X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Lubnauer: kandydatura Adamowicza na prezydenta Gdańska jest dla nas nie do zaakceptowania

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2018 17:00
- Grzegorz Schetyna zdaje sobie sprawę, że kandydatura prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza jest dla nas nie do zaakceptowania. Uważamy, że jest to polityk, który się skompromitował. Skompromitował się błędami w swoich oświadczeniach majątkowych. Nie podobał nam się też jego udział w kwestii związanej z promocją OLT Express, czyli kwestii Amber Gold – powiedziała w Rozmowie Polskiego Radia 24 Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej.
Audio
  • 19.02.18 Katarzyna Lubnauer o wyborach samorządowych.

"Gdyby tak się złożyło, że Platforma Obywatelska nie poprze mnie w wyborach na prezydenta Gdańska, wówczas będę startował jako niezależny kandydat" – zapowiedział prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Potwierdził tym samym, że będzie po raz kolejny ubiegał się o to stanowisko.

- Nie wiem czy w obecnej sytuacji - wobec takiej samowolki, czyli tego, że bez poparcia swojej partii politycznej Paweł Adamowicz zdecydował się na start - nie warto postawić w Gdańsku na kandydatkę Nowoczesnej. Chcemy tam wystawić naszą posłankę Ewę Lider – oznajmiła Katarzyna Lubnauer.

Odniosła się m.in. do miasta Rzeszowa. - Byłam ostatnio Rzeszowie. Widziałam ile zrobił dla swojego miasta Przemysław Ferenc. Rzeszów to zadbane ulice, nowe osiedla, piękny żłobek, piękna szkoła XXI wieku – wyliczała przewodnicząca Nowoczesnej.

- Mam poczucie, że teraz jest taki moment byśmy w wyborach samorządowych zawalczyli o to, by takich miast jak np. Rzeszów nie przejęło PiS. W Rzeszowie mamy bowiem fachowca, który jest w tej chwili już niezależnym samorządowcem – wyjaśniła Lubnauer.

Dodała, że niepokoi ją także wybór kandydatów do Krajowego Biura Wyborczego.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/pr

____________________ 

Rozmowa PR24 Adriana Klarenbacha - wszystkie audycje

Data emisji: 19.02.18

Godzina emisji: 16:15


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

PO i Nowoczesna: będzie koalicja na wybory samorządowe

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2018 22:10
Władze PO i Nowoczesnej podjęły decyzję o budowie koalicji obu partii na wybory samorządowe, ma ona dotyczyć na razie wyborów do sejmików województw. Specjalny zespół przygotuje umowę koalicyjną oraz minimum programowe; koalicja ma być otwarta też dla innych formacji politycznych. O zjednoczeniu opozycji na wybory samorządowe mówił w audycji Gorący Temat politolog prof. Łukasz Młyńczyk z Uniwersytetu Zielonogórskiego.
rozwiń zwiń