X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ryszard Petru poza Nowoczesną. Komentarz polityków

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2018 16:30
Ryszard Petru jest kolejnym politykiem Nowoczesnej, po Joannie Schmidt i Joannie Scheuring-Wielgus, który opuszcza ugrupowanie. W Rozmowie PR24 komentarz Jarosława Urbaniaka z Platformy Obywatelskiej i Kornelii Wróblewskiej z Nowoczesnej.
Audio
  • 11.05.18 Ryszard Petru poza Nowoczesną. Komentarz polityków

Jak mówiła w Polskim Radiu 24 Kornelia Wróblewska, jej liderem „był i jest Ryszard Petru”. Zaznaczyła jednocześnie, że Nowoczesna to „cudowny projekt” i będzie mu wierna do końca. Polityk podkreśliła też, że nie spodziewa się kolejnych odejść z partii. – Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o odejściu Petru. Być może jednak teraz będzie spokojniej, rozchwianie nam nie służyło – wskazywała posłanka Nowoczesnej. 

Jarosław Urbaniak z kolei odniósł się do odejść ważnych polityków Nowoczesnej w kontekście koalicji PO i Nowoczesnej w wyborach samorządowych, a także światopoglądowego sojuszu obu formacji. –  (…) to nie jest dobre, odchodzenie kolejnych posłów z jakiejkolwiek partii, która tworzy koalicję demokratyczną, europejską. Mamy poważny problem w Polsce. To pewnego rodzaju zaczadzenie części społeczeństwa dziwnymi hasłami „wstawania z kolan”, czy też obrażania się na UE, która przecież nie jest ciałem obcym. My jesteśmy jej elementem – podkreślał poseł PO.  

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Adrian Klarenbach.     

Polskie Radio 24/zz

_______________________

Rozmowa PR24 w Polskim Radiu 24 - wszystkie audycje 

Data emisji: 11.05.18

Godzina emisji: 16.10


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Debata Dnia. Publicyści o kolejnych odejściach z Nowoczesnej

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 19:09
Joanna Scheuring-Wielgus i Joanna Schmidt odeszły z Nowoczesnej. Obie poinformowały o swojej decyzji na Twittrze. Zapewniają też, że będą wspierać lokalne struktury i Koalicję Obywatelską przed wyborami samorządowymi. O odejściu posłanek z Nowoczesnej mówili w audycji Debata Dnia Łukasz Warzecha („Do Rzeczy” i PR24) i Dariusz Grzędziński („Fakt”).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paulina Hennig-Kloska: moje koleżanki nigdy nie pogodziły się ze zmianą przywództwa w Nowoczesnej

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 08:35
– Nikt nie będzie wyrzucał z Nowoczesnej Ryszarda Petru. Wydaje się jednak, że jest on silniej związany z posłankami, które odeszły z partii – mówiła w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Paulina Hennig-Kloska z Nowoczesnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec Nowoczesnej? Ryszard Petru odchodzi z partii

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2018 14:17
Twórca i były lider Nowoczesnej – Ryszard Petru – opuszcza formację. To kolejne w ostatnich dniach odejście polityka z tego ugrupowania. W Polskim Radiu 24 komentarz prof. Sławomira Sowińskiego i dra Piotra Zakrzewskiego, politologów z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a także Marka Króla, publicysty.
rozwiń zwiń