X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opozycja nie weźmie udziału w Zgromadzeniu Narodowym? Komentarz polityków Nowoczesnej i Porozumienia

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 18:00
Platforma Obywatelska zapowiada bojkot Zgromadzenia Narodowego. Nowoczesna i Polskie Stronnictwo Ludowe decyzję w tej sprawie mają podjąć w piątek. Gośćmi Rozmowy PR24 byli Marek Sowa z Klubu Parlamentarnego Nowoczesnej i Iwona Michałek z Porozumienia oraz Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.
Audio
  • 12.07.17 Będzie bojkot Zgromadzenia Narodowego? Komentarz Marka Sowy i Iwony Michałek

Zgromadzenie Narodowe, które zbiera się w piątek na dziedzińcu Zamku Królewskiego, ma uczcić 550-lecie polskiego parlamentaryzmu i 100-lecie odzyskania niepodległości. Zaplanowane jest orędzie prezydenta Andrzeja Dudy.

Jak powiedział w Polskim Radiu 24 Marek Sowa, Nowoczesna jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji o ewentualnym bojkocie. Stanowisko klubu ma zostać ustalone podczas posiedzenia, które odbędzie się w piątek o godz. 10.00. Pół godziny później ma też odbyć się wspólne, uroczyste spotkanie klubów PO i Nowoczesnej, również z okazji 550-lecia polskiego parlamentaryzmu.

– Warto odnieść to wydarzenie nie tylko do tego, co dobrego stało się w historii Polski, ale także do tego, co dziś dzieje się w parlamencie – mówił Marek Sowa. Gość PR24 zarzucał rządzącym m.in. ignorowanie opozycji. – Debata parlamentarna zanikła, można powiedzieć, że Sejm jest przybudówką PiS-u, ma wykonywać polecenia z Nowogrodzkiej. Na to nie może być naszej zgody – wskazywał.

Z taką opinią nie zgodziła się Iwona Michałek. – Chyba jesteśmy w różnych parlamentach – odpowiadała posłowi Sowie, który ripostował: "wyrzucacie bez czytania nasze projekty". – One są po prostu bardzo źle napisane – przekonywała z kolei posłanka Michałek.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem programu był Adrian Klarenbach.

Polskie Radio 24/zz

-----------------------------

Data emisji: 12.07.18

Godzina emisji: 16.15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także