X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Ty też możesz", ale tylko najlepsi dostaną się do policji

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017 19:45
Policjanci Komendy Stołecznej Policji rozpoczynają właśnie akcję zachęcającą młodych ludzi do wstępowania w szeregi formacji. - Akcja "Ty też możesz" to działania KSP zachęcające młodych ludzi do zastanowienia się nad tym, czy chcą założyć mundur – powiedział w Polskim Radiu 24 nadkomisarz Sylwester Marczak.
Audio
  • 5.10.17 Sylwester Marczak o akcji „Ty też możesz”
Ślubowanie nowych studentów podczas inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, 5 .10.2017
Ślubowanie nowych studentów podczas inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, 5 .10.2017Foto: PAP/Tomasz Waszczuk

Inicjatywa "Ty też możesz" ruszyła w październiku. Obecnie mają miejsce spotkania z osobami, które mogą być zainteresowane wstąpieniem do policji.

- Spotkania mają na celu zachęcanie osób do tego, by wstępowały do policji i by kandydaci wiedzieli jak przygotować się w odpowiedni sposób do tego, by osiągnąć jak najlepszy wynik podczas testu. Tylko najlepsi dostaną się do policji – wyjaśnił nadkom. Sylwester Marczak.

Gość dodał, że na pięciu kandydatów do policji dostaje się tylko jedna osoba. - Akcja adresowana jest m.in. do osób, które w przyszłym roku kończą szkołę średnią. Policjanci prowadzą też spotkania na uczelniach wyższych i z osobami, które ukończyły już studia i zastanawiają się nad złożeniem dokumentów do policji – mówił.

Jak stwierdził Marczak, w policji można rozwijać swoje zainteresowania, istnieje możliwość rozwoju. – Dana osoba może się szkolić, ma możliwości awansu. Pionów, komórek organizacyjnych - zwłaszcza w Komendzie Stołecznej Policji – jest bardzo dużo – zachęcał.

Więcej w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji był Błażej Prośniewski.

Polskie Radio 24

____________________ 

Data emisji: 5.10.17

Godzina emisji: 20:15

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Surowsze kary dla piratów drogowych. "Najważniejsza jest nieuchronność"

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2017 17:30
Prezydent podpisał nowelizację Kodeksu Karnego, która pozwoli bardziej skutecznie ścigać i karać piratów drogowych. Dzięki niej nietrzeźwy kierowca, który spowoduje wypadek ze skutkiem śmiertelnym nie będzie miał szans, by uniknąć więzienia. O szczegółach mówił w Magazynie Motoryzacyjnym prawnik Stanisław Korzeniewski.
rozwiń zwiń