X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja na rzecz rodziny policjanta, który poległ na służbie. Licytuj i pomagaj

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2017 08:50
Już w czwartek 14 grudnia na wszystkich antenach Polskiego Radia odbędzie się licytacja przedmiotów, wybranych i ofiarowanych na rzecz pomocy rodzinie  policjanta, który zginął w akcji 3 grudnia 2017 r. w Wiszni Małej. 40-letni funkcjonariusz osierocił dwójkę dzieci, w wieku 8 i 12 lat.
Najnowsza książka Lista Wachtera Ss-Man, który okradł Kraków autorstwa Magdaleny Ogórek wraz z jej podpisem
Najnowsza książka „Lista Wachtera Ss-Man, który okradł Kraków” autorstwa Magdaleny Ogórek wraz z jej podpisemFoto: PR24/PJ

Akcja charytatywna będzie miała formę licytacji przedmiotów pozyskanych od dziennikarzy oraz pracowników Polskiego Radia. Zostanie przeprowadzona na żywo. 

14 grudnia, w godz. 8.00 - 9.00 w Polskim Radiu 24 można było wylicytować elegancki kalendarz na rok 2018 wraz najnowszą książką "Lista Wachtera Ss-Man, który okradł Kraków" autorstwa Magdaleny Ogórek i jej podpisem, oraz oryginalny staloryt z połowy XIX w. przedstawiający mapę Polski z jej zewnętrznymi granicami sprzed pierwszego rozbioru podpisany przez premiera Jana Olszewskiego.


Mapa Polski sprzed pierwszego rozbioru podpisana przez premiera Jana Olszewskiego Mapa Polski sprzed pierwszego rozbioru podpisana przez premiera Jana Olszewskiego

Licytację poprowadził Grzegorz Jankowski. Uczestnicy licytowali przedmioty drogą telefoniczną, składając swoje oferty pod nr telefonu 22 645 22 04 (koszt połączenia uzależniony od taryfy operatora). Składając ofertę, uczestnik był zobowiązany do podania za każdym razem deklarowanej kwoty, przedmiotu, swojego imienia i nazwiska, miasta zamieszkania oraz numeru telefonu kontaktowego. Telefony anonimowe nie były brane pod uwagę.

Regulamin akcji charytatywnej pomocy rodzinie poległego na służbie policjanta

Akcję charytatywną zainicjował zarząd i pracownicy Polskiego Radia. To wyraz wielkiego szacunku społeczności Polskiego Radia jako nadawcy misyjnego dla bohaterskiej postawy funkcjonariusza publicznego, poległego na służbie w obronie życia i bezpieczeństwa współobywateli. Środki zostaną przekazane bezpośrednio na dedykowane Akcji konto bankowe Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Zobacz inne licytacje Polskiego Radia na rzecz poległego na służbie policjanta

PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Strzelanina pod Wrocławiem. Zginął policjant, trzech funkcjonariuszy jest rannych

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2017 09:16
Policjant został śmiertelnie postrzelony podczas akcji zatrzymania przestępców na gorącym uczynku. Bandyta, który otworzył ogień zginął na miejscu. Rannych zostało też trzech innych funkcjonariuszy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aukcja Polskiego Radia dla rodziny zabitego policjanta

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2017 15:00
Zarząd i pracownicy Polskiego Radia postanowili zainicjować aukcję na rzecz najbliższej rodziny policjanta, który zginął w sobotniej strzelaninie w Wiszni Małej. Jest to wyraz wielkiego szacunku społeczności Polskiego Radia jako nadawcy misyjnego dla bohaterskiej postawy funkcjonariusza publicznego, poległego na służbie w obronie życia i bezpieczeństwa współobywateli.
rozwiń zwiń