X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą PO

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 15:51
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą PO. Rada Krajowa PO wybrała w sobotę nowy skład zarządu partii. Funkcje wiceszefów zachowali: Ewa Kopacz, Tomasz Siemoniak, Borys Budka i Bogdan Borusewicz.
Audio
  • 16.12.17 Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą PO. Informacje dnia
Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej wybrała skład nowego zarządu ugrupowania.  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą PO
Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej wybrała skład nowego zarządu ugrupowania. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest już wiceprzewodniczącą POFoto: PAP/Leszek Szymański

Lider PO Grzegorz Schetyna podczas sobotniego posiedzenia Rady dziękował Gronkiewicz-Waltz za jej pracę w funkcji wiceprzewodniczącej.

Gronkiewicz-Waltz nie brała udziału w sobotnich obradach Rady Krajowej Platformy. Według polityków PO jest chora. Prezydent Warszawy sama już kilka miesięcy temu zapowiadała, że nie będzie ubiegać się o miejsce w zarządzie swego ugrupowania.

Podczas sobotnich obrad Rady Krajowej PO wybrani zostali nowi członkowie zarządu Platformy. Znaleźli się wśród nich wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, a także posłowie: Monika Wielichowska, Agnieszka Pomaska, Izabela Leszczyna, Bartosz Arłukowicz i Arkadiusz Myrcha

Do zarządu powraca ponadto b. liderka świętokrzyskiej PO, posłanka Marzena Okła-Drewnowicz. W zarządzie pozostali, tak jak dotychczas, kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski oraz szef stołecznej PO Marcin Kierwiński.

Wiceprzewodniczącymi Platformy wybrano ponownie b. premier Ewę Kopacz, b. wicepremiera Tomasza Siemoniaka, b. ministra sprawiedliwości Borysa Budkę oraz wicemarszałka Senatu Bogdana Borusewicza.

PAP/IAR/PR24

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Wybory szefów regionów w PO. "Wątpliwa jest ich demokratyczność"

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2017 17:19
Platforma Obywatelska organizuje krajowe wybory szefów regionów i powiatów. Po raz pierwszy w historii partii głosowanie ma charakter bezpośredni. W Polskim Radiu 24 rozmowa z prof. Kazimierzem Kikiem, politologiem z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach o kandydatach w poszczególnych regionach i sytuacji wewnątrz partii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Schetyna swoje ambicje polityczne stawia wyżej od interesu całej opozycji"

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 12:39
Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna zaapelował podczas Rady Krajowej ugrupowania o powołanie wspólnego prezydium PO i Nowoczesnej oraz o zacieśnienie współpracy wszystkich partii opozycyjnych. Wezwanie lidera Platformy Obywatelskiej skomentował w Polskim Radiu 24 Marcin Makowski z tygodnika „Do Rzeczy”.
rozwiń zwiń