X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dr Jerzy Targalski o spotkaniu Trump-Putin

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 08:44
- Jeżeli Donald Trump nie ogłosiłby sukcesu to znaczy, że poniósł klęskę. Tak samo jak sukces z Kimem zamienił się w farsę, tak myślę, że sukces z Putinem również zamieni się w farsę - stwierdził w Polskim Radiu 24 dr Jerzy Targalski.
Audio
  • 17.07.2018 Dr Jerzy Targalski o spotkaniu Trump-Putin
dr Jerzy Targalski
dr Jerzy Targalski Foto: PR24

Donald Trump znalazł się w ogniu krytyki po wczorajszym szczycie z Władimirem Putinem. Media i politycy, także z partii republikańskiej, wytykają prezydentowi USA, że był zbyt łagodny wobec prezydenta Rosji i podważył wiarygodność amerykańskich służb wywiadowczych.

- W tej chwili w przeciwnikiem Donalda Trumpa są Niemcy, ale żeby zrozumieć dlaczego reset z Putinem jest niemożliwy, trzeba zrozumieć, że reset może wystąpić tylko w konkretnych okolicznościach - podkreślił dr Jerzy Targalski. -Są dwie takie możliwości. Pierwsza: Władimir Putin zostaje obalony i "nowy Putin" ogłasza, że wszystko co złe to "stary Putin", a on kocha wolność, demokrację i pokój na świecie. Wtedy oczywiście reset na jakieś dwa lata jest możliwy, tyle mniej więcej zabierze to oszukiwanie Ameryki przez "nowego Putina". Kolejna możliwość to to, że ten właściwy Putin zarżnąłby Sieczina (Igora Sieczina, swego czasu drugi najpotężniejszy Rosjanin - przyp. red.) i stwierdził, że dał sobie radę z twardym skrzydłem na Kremlu i rozpoczyna się okres miłości i on jest gotów do szerokich rozmów. Wtedy oczywiście też taki reset by groził. Ale w tej chwili jest to niemożliwe - ocenił. 

Więcej na ten i inne tematy w całej rozmowie.

Gospodarzem audycji była Dorota Kania.

Polskie Radio 24/rr

-----------------------------

Data emisji: 17.07.18

Godzina emisji: 07.10

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także

Czytaj także

Scena polityczna w Niemczech po szczycie UE

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2018 20:31
Rozpoczynają się rozmowy niemieckich partii chadeckich na temat polityki migracyjnej i azylowej. Po powrocie ze szczytu w Brukseli Angela Merkel oświadczyła, że wypełniła oczekiwania CSU, natomiast bawarscy politycy nie są o tym przekonani. Komentarz dr hab. Aleksandra Gubrynowicza z Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kryzys migracyjny. Grupa Wyszehradzka nie zaakceptowała pomysłu kanclerz Niemiec

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2018 16:12
Czechy, Węgry i Polska zdementowały informację, że zaakceptowały pomysł Angeli Merkel na rozwiązanie kryzysu migracyjnego. Niemiecka kanclerz próbowała przekonać przywódcę koalicyjnej partii CSU Horsta Seehofera, że jej plan zaakceptowało 14 państw, w tym członkowie Grupy Wyszehradzkiej. Między innymi do tej sprawy odniesli się rozmówcy "Gorącego Tematu".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy dojdzie do rozłamu w koalicji CDU/CSU?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2018 15:00
Minister spraw wewnętrznych i przewodniczący CSU Horst Seehofer podczas czerwcowych rozmów przedstawił kanclerz Angeli Merkel ultimatum. Poczynając od tamtego momentu dał jej dwa tygodnie na znalezienie europejskiego rozwiązania dot. kryzysu migracyjnego. Po poświęconym temu szczycie uznał przywiezione przez Merkel propozycje za niewystarczające i zapowiedział podanie się do dymisji. Na temat niemieckiego sceny politycznej i zakrętu na jakiej się znalazła mówił w Polskim Radiu 24 prof. Piotr Madajczyk z Instytutu Spraw Publicznych PAN.
rozwiń zwiń