X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Wierchowe spotkania" w Zakopanem. Integracja poprzez muzykę

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2018 13:06
- Zakochałem się w tej imprezie. To jest coś niesamowitego, z jaką pasją dzieci biorą w tym udział. Ich talent jest niewyobrażalny, wychodzą na scenę z gwiazdami pierwszej ligi polskiej muzyki i absolutnie, bez najmniejszej tremy, śpiewają jak równy z równym. To trzeba zobaczyć - mówił o "Wierchowych spotkaniach" Michał Kanownik (Cyfrowa Polska). Gościem Polskiego Radia 24 była też wokalistka Kasia Klich.
Audio
  • 11.07.18 Rozmowa Kulturalna: zakopiańskie "Wierchowe spotkania"
Fragment plakatu
Fragment plakatuFoto: materiały promocyjne

Podczas dwutygodniowych warsztatów muzycznych i plastycznych utalentowani, niepełnosprawni młodzi ludzie i dzieci, rozwijają swoje umiejętności artystyczne, a następnie wraz ze znanymi polskimi artystami, występują podczas finałowych koncertów.

- Jako producenci sprzętu elektronicznego, postanowiliśmy wspierać artystów i kulturę niszową. Są to projekty, które są mało komercyjne i docierają do małej grupy odbiorców, przez co często nie interesują się nimi sponsorzy. Wybieramy artystów młodych, których warto wesprzeć grantami, a od trzech lat współpracujemy przy "Wierchowych spotkaniach"- tłumaczył Michał Kanownik

W akcję zaangażowali się m.in. Kasia Klich, Yaro, Sławek Uniatowski, Janusz Radek, Halina Frąckowiak, Adam Sztaba, Grzegorz Turnau, Zbigniew Zamachowski. Honorowy patronat sprawuje małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.

- Na udział w projekcie namówił mnie Adam Sztaba, który dyryguje orkiestrą. To zdecydowało o moim udziale, ponieważ za Adamem zawsze idą jakość i serce. Na "Wierchowych spotkaniach" przez te wszystkie lata, wystąpiła cała plejada gwiazd muzyki rozrywkowej. Zawsze przyjeżdżamy do Zakopanego nieco wcześniej, by spotkać się z tymi młodymi ludźmi i porozmawiać. Myślę, że brak dystansu to wartość dodana - mówiła Kasia Klich.

Koncerty galowe "Wierchowych spotkań" odbędą się 14 i 15 lipca o godz. 20.00 w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem. 

Więcej w całej audycji.

Gospodarzem była Maja Kluczyńska.

PR24/PJ

__________________

Data emisji: 11.07.18

Godzina emisji:  23:35


 


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
Zobacz także