jedynka

Robi Show

polskieradio.pl
Kamila Kolanowska 17.06.2013
Robi Show
Robi Show, foto: mat. promocyjne

ROBI SHOW promuje swój pierwszy solowy album zatytułowany: "Pan Brzechwa Robi Show" .

Robi Show to autorski, solowy projekt Roberta Szymańskiego, lidera zespołu KILERSi, znanego między innymi z programów dla dzieci w TVP (przez niemal cztery lata, co tydzień, każdorazowo 1.500.000 widzów oglądało teleturniej „Krzyżówka Trzynastolatków - Światowid”, w którym występowała ta rockowa grupa).

Robert Szymański to również ceniony artysta regularnie uczestniczący w wielu projektach wydawniczych, a Jego pełna dyskografia to ponad 20 płyt.

Robi Show to jedyny na polskim rynku muzycznym wykonawca, który w nieszablonowy, wesoły i bardzo widowiskowy sposób wykonuje wraz z zespołem wyłącznie autorskie kompozycje do ponadczasowych wierszy Jana Brzechwy.

Robi Show to muzyka świata. Art-popowo-rockowe aranżacje z dodatkiem dixielandu, folku bałkańskiego,bujającego meranque, beguine i muzyki orientalnej są doskonale znane słuchaczom audycji dziecięcych 1 i 3 PR Polskiego Radia.

Robi Show zapoznanaje uczestników swoich koncertów z unikatowymi instrumentami i brzmieniami: banjo, ukulele, mandriola, banjolele, sitar, kazoo.

Robi Show łączy pokolenia. Niestandardowe, twórcze i atrakcyjne przedstawianie poezji Jana Brzechwy pozwala najmłodszym zapoznać się ze wspaniałymi, mądrymi i dowcipnymi wierszami, a starszym wrócić choć na chwilę do czasów beztroskiego dzieciństwa.

ROBI SHOW – On wie jak się robi show!

  • Zobacz więcej na temat: