jedynka

Lato z Radiem zawojowało Brodnicę i Wysokie Mazowieckie

Jedynka
Tomasz Jaremczak 01.07.2013
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem
Ania Wyszkoni podczas koncertu Lata z Radiem w Wysokiem Mazowieckiem, foto: Redakcja Lata z Radiem

Kolejne miasta na trasie koncertowej Lata z Radiem 2013 zdobyte. Publiczność zebrana w Brodnicy i w Wysokiem Mazowieckiem świetnie bawiła się podczas występów Ani Wyszkoni oraz zespołów De Mono i Afromental.

Artyści z zespołu Afromental tak zapowiadali swoje pierwsze występy: Miło nam będzie gościć na tegorocznej trasie Lata z Radiem, tym bardziej, że to pierwsza współpraca Afromental z tym projektem. Mapa najbliższego weekendu wskazuje na Brodnicę i Wysokie Mazowieckie – tam właśnie spuścimy naszą muzyczną i energetyczną "Bombę”!

>>>Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Myslovitz >>>

Rzeczywiście, Afromental zupełnie zawojował publiczność, szczególnie w Brodnicy. Na występ zespołu przyjeżdżano z daleka, np. pojawiła się grupka fanek, które wręczyły formacji własnoręcznie przygotowany prezent.

>>>Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Dody >>>

Znakomity koncert w Brodnicy zagrało też De Mono, które poderwało wszystkich do wspólnego śpiewania. Natomiast w Wysokiem Mazowieckiem Ania Wyszkoni zaprezentowała wyjątkowe widowisko ze specjalnie przygotowaną na tę okazję scenografią.

Posłuchaj wywiadu z Anią Wyszkoni, która była bohaterką cyklu Lata z Radiem "Tydzień z Gwiazdą" >>>

W przyszłym tygodniu plenerowa impreza Radiowej Jedynki odbędzie się w Jaśle (sobota, 6 lipca) i Czerwionce-Leszczynach (niedziela, 7 lipca). Wystąpią m.in. K.A.S.A., Bracia i Maryla Rodowicz.

>>>Lato z Radiem 2013 - zobacz koncert Ryszarda Rynkowskiego>>>

Serdecznie zapraszamy na weekendowe koncerty oraz do słuchania Lata z Radiem codziennie na antenie radiowej Jedynki – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

Sprawdź, gdzie w tym roku gra Lato z Radiem

Polecamy płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

tj