jedynka

Lato z Radiem w Zamościu: jedyny koncert Perfect

Jedynka
Agnieszka Szałowska 19.07.2013
Koncert zespołu Perfect
Koncert zespołu Perfect, foto: PAP/Jarosław Sender

Perfect, Enej, Hamak Band i Robi Show to zestaw, który gwarantował doskonałą zabawę na największej letniej trasie koncertowej w Polsce!

To był dziewiąty przystanek na trasie Lata z Radiem 2013.  W sobotę, 20 lipca spotkaliśmy się na zielonych terenach przy Parku Miejskim w Zamościu . Już od godz. 9.00 nasza ekipa nadawała z plenerowego studia, a o 16.00 "Polką Dziadek" rozpoczęliśmy koncert. Gwiazdą wieczoru był zespół Perfect, który zagrał swój jedyny koncert na tegorocznej trasie Lata z Radiem.

Tydzień z Gwiazdą - Perfect >>>

Po godz. 16.00 najmłodszych słuchaczy przywitał Robi Show , czyli Robert Szymański w widowiskowy sposób prezentujący wiersze Jana Brzechwy. Po godz. 17.50 muzyczne przeżycia zapewniali Hamak Band , a po godz. 19.50 zespół Enej !

Zamość i Tarnobrzeg - Lato z Radiem >>>

Piotr "Lolek" Sołoducha, wokalista zespołu Enej cieszy się z występów: "Gramy bardzo dużo koncertów, ale klimat i atmosfera związana z trasą Lata z Radiem jest wyjątkowa. Na jednej scenie tak wielu artystów z różnych gatunków muzycznych, koncerty nie tylko w dużych miastach, ale i wszędzie tam, gdzie chce się dać ludziom trochę uśmiechu i radości. Bardzo uniwersalny plan koncertów zachęca do przybycia najmłodszych, jak i starszych słuchaczy Radiowej Jedynki, ale i nie tylko".

Koncerty Lata z Radiem - wideo >>>

Koncert Lata z Radiem poprowadzą tradycyjnie Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Wstęp, jak na wszystkie koncerty naszej letniej trasy, jest wolny. Koncerty oraz to co, dzieje się na letniej scenie Lata z Radiem transmitujemy na stronie internetowej Jedynki, Lata z Radiem oraz na www.polskieradio.pl w każdy weekend w godz. 16.00 - 24.00.

A w niedzielę, 21 lipca, koncertową scenę i nasze plenerowe studio znajdziecie na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W Tarnobrzegu Lato z Radiem zagra po raz drugi w historii, a w tym roku, dzięki występom Enej i królowej polskiej sceny - Maryli Rodowicz , mamy nadzieję bawić się jeszcze lepiej!

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni . Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej .

Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>

(asz)