jedynka

Doda: nie mogę sobie pozwolić na brak profesjonalizmu! Gram na trasie Lata z Radiem

Jedynka
Agnieszka Szałowska 22.07.2013
Doda na trasie Lata z Radiem 2013. Koncert w Uniejowie
Doda na trasie Lata z Radiem 2013. Koncert w Uniejowie, foto: Redakcja Lata z Radiem

- Jestem radosna, podekscytowana, pozuję. Chcę, żeby każde zdjęcie, które trafi do mediów, było kwintesencją pełnej radości wywołanej faktem, że jestem na trasie Lata z Radiem - mówi Doda w cyklu "Tydzień z Gwiazdą".

- W ogóle nie jestem zmęczona. Wykonuję swoją pracę; wiem, że fotograf chce mieć dobre zdjęcie, więc nie mogę siedzieć, dłubać w nosie, nudzić się - podkreśliła  artystka w pierwszym odcinku "Tygodnia z Gwiazdą".

Lato z Radiem - start ! [wideo] >>>

Doda wspominała swój pierwszy kontakt z letnią trasą radiowej Jedynki. - Lato z Radiem kojarzy mi się z moim miastem, Ciechanowem, gdzie zagościł koncert, gdy miałam kilkanaście lat. Byłam zachwycona liczbą osób, które przyszły i stwierdziłam, że muszę kiedyś znaleźć się na tej scenie - opowiada Dorota Rabczewska .

Tydzień z Gwiazdą - o sobie mówią: Ania Wyszkoni, Maryla Rodowicz, Perfect, Lady Pank >>>

Doda była gwiazdą pierwszego koncertu tegorocznej trasy Lata z Radiem w Uniejowie. Jej występ, który stanowił część Fly High Tour , zadziwił publiczność. - Znajdujemy się na pokładzie Dodolotu, ulegamy katastrofie lotniczej i wpadam do oceanu, którym jest morze ludzi - opowiada fabułę widowiska. Później Dodę atakują tubylcy, ratuje szaman, a ona odradza się w kokonie... to trzeba zobaczyć!

Koncert Dody w Uniejowie [wideo] >>>

A kolejna szansa na wizytę na Dodogaskarze już w najbliższą sobotę, 27 lipca! Doda zagra na koncercie Lata z Radiem w Krynicy Morskiej.

Kolejne spotkania z Dodą w "Tygodniu z Gwiazdą" do piątku, 26 lipca między godziną 9.00 a 13.00

(asz)