jedynka

Tydzień z Gwiazdą: Duety De Mono

Jedynka
Joanna Łopat 08.08.2013
De Mono
De Mono, foto: materiały promocyjne

Anna Dereszowska była pierwszą osobą, której zespół De Mono zaproponował wspólne wykonanie utworu.

- Ania występowała w naszych teledyskach, ale wiedzieliśmy, że poza aktorstwem zajmuje się też śpiewaniem. Zaprosiliśmy ją by wystąpiła z nami na jednym z koncertów. Okazało się, że dobrze sprawdza się na scenie - w audycji "Lato z Radiem" wspominał Piotr Kubiaczyk, gitarzysta basowy De Mono.

Czescy milicjanci i pogo na koncercie De Mono - Tydzień z Gwiazdą odc. 1 >>>
Anna Dereszowska na płycie "No Stress" wykonała balladę "Jednym zdaniem". Natomiast na płycie "Spiekota" utwór pt. "Modlitwa" zaśpiewał Dawid Portasz.

Enej, Myslovitz i inne gwiazdy szczerze o sobie w cyklu "Tydzień z Gwiazdą" >>>
- To było coś niesamowitego. Dawid przyjechał do studia i powiedział, że nie zdążył się przygotować. Już myślałem, że teraz zacznie się męka i ciężka praca, ale on poprosił o możliwość szybkiego wysłuchania melodii. Po czym zaśpiewał. Wszyscy dostaliśmy dreszczy. Z wrażenia. A on skończył śpiewać i zapytał – nagraliście to? Nie, dopiero ustawialiśmy mikrofony – odpowiedział realizator nagrania. Na co Dawid westchnął: szkoda, tak dobrze mi się śpiewało. To było niesamowite – wspomina Andrzej Krzywy, wokalista De Mono.

Lato z Radiem: zobacz koncerty De Mono, Maryli Rodowicz, Enej i Dody >>>

Materiał Anity Karwackiej.

A już w najbliższą niedzielę - 18 sierpnia będzie można usłyszeć De Mono NA ŻYWO! Wraz z Hamak Band i Afromental wystąpią w Rabce-Zdroju.

jl