jedynka

Stachursky: nagrywałem nawet w saunie

Jedynka
Tomasz Owsiński 22.08.2013
Jacek Stachursky na scenie Lata z Radiem w Turku
Jacek Stachursky na scenie Lata z Radiem w Turku , foto: Redakcja Lata z Radiem

Wokal do piosenki "Z każdym Twym oddechem” nagrałem w jeden dzień, w mojej kabinie, którą zaadaptowałem z kabiny sauny - przyznał w kolejnym odcinku "Tygodnia z Gwiazdą” Jacek Stachursky.

- No i dowiedzieliśmy się, że ta piosenka zakwalifikowała się do Festiwalu w Sopocie. Czułem, że ten utwór będzie dla mnie czymś wyjątkowym i otworzy wszystkie drzwi, które do tej pory były zamknięte dla Jacka Stachursky'ego - powiedział.

Tydzień z Gwiazdą: Stachurski: chcę znów poczuć potęgę 100 tys. gardeł >>>

Piosenka "Zostańmy razem” powstawała etapami od 1993 roku. - Przeleżała trochę czasu, bo grałem wówczas muzykę dyskotekową i ona nie wkomponowywała się w to, co mogłem zaprezentować na scenie - przyznał Stachursky.

Jak dodał utwór został nagrany 1998 roku. - Zrobiliśmy fatalny teledysk, ale jak się okazało melodia była super. To najlepiej funkcjonująca piosenka w moim katalogu piosenek w obszarze przeboju i też finansowym - podkreślił artysta.

Lato z Radiem : koncerty Blue Cafe, De Mono, Maryli Rodowicz, Enej i Dody >>>

Już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia będzie można usłyszeć Jacka Stachursky'ego NA ŻYWO! Wraz z Afromental i Łukaszem Zagrobelnym wystąpi w Jeleniej Górze. Szczegóły koncertu >>>

to