jedynka

Lato z Radiem kończy bieg. Stacja Jelenia Góra!

Jedynka
Piotr Grabka 24.08.2013
Koncert Afromental w Rabce-Zdroju podczas trasy Lata z Radiem
Koncert Afromental w Rabce-Zdroju podczas trasy Lata z Radiem, foto: Redakcja Lata z Radiem

Ponad dwa miesiące w trasie, zastęp gwiazd i 19 miast po drodze. W niedzielę 25 sierpnia Lato z Radiem zagrało po raz 20. i (prawie) ostatni w tym roku. W Jeleniej Górze wystąpili Łukasz Zagrobelny, Afromental i Jacek Stachursky!

Jelenia Góra to miasto o ponad 900-letniej historii, położone na Dolnym Śląsku, w samym centrum malowniczej kotliny, otoczonej ze wszystkich stron pasmami górskimi. To tutaj w niedzielę 25 sierpnia odbył się ostatni koncert na tegorocznej trasie Lata z Radiem. Nasza scena i plenerowe studio stanęły na terenie lotniska.

Maryla Rodowicz , Myslovitz, Lady Pank i Stachursky w "Tygodniu z Gwiazdą" >>>

Atrakcje trwały już od godziny 16. Specjalnie z myślą o najmłodszych Robi Show , czyli Robert Szymański w widowiskowy sposób zaprezentował wiersze Jana Brzechwy. Za oprawę muzyczną posłużyły tak niezwykłe instrumenty jak banjo, ukulele, mandriola, banjolele, sitar czy kazoo.

Część koncertową o 17.50 rozpoczął Łukasz Zagrobelny. Przed godziną 20 na scenie pojawił zespół Afromental. Po nich natomiast, jako gwiazda wieczoru, zaśpiewał Jacek Stachursky!

Maryla Rodowicz, Myslovitz, De Mono - oglądaj wideo z koncertów Lata z Radiem >>>

Koncert Lata z Radiem poprowadzili tradycyjnie Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Z przyjemnością informujemy także o dodatkowym, powakacyjnym spotkaniu z Latem z Radiem! 7 września zagramy w Kozienicach!

Lato z Radiem to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni. Natomiast wszystkich pragnących poznać tajniki pracy dziennikarza radiowego do studia plenerowego radiowej Jedynki zaprasza Karolina Rożej.
Polecamy także płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszyć będzie najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Płyta do nabycia na stronie >>> sklep.polskieradio.pl

pg