jedynka

Dogrywka Lata z Radiem. Gramy w Kozienicach

Jedynka
Tomasz Jaremczak 06.09.2013
Dogrywka Lata z Radiem. Gramy  w Kozienicach
foto: Redakcja Lata z Radiem

Trasa koncertowa Lato z Radiem 2013 dobiega końca, ale przed nami jeszcze jedno spotkanie. Już w sobotę zagramy w Amfiteatrze w Kozienicach.

Wśród gwiazd m.in. De Mono i Formacja Nieżywych Schabuff. Was też nie może zabraknąć!

Za nami 10 wakacyjnych weekendów z największą trasą koncertową w Polsce. Na naszej scenie wystąpili m.in. Ryszard Rynkowski, Lady Punk, Perfect, Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Afromental, Pectus, Łukasz Zagrobelny, Blue Cafe, Myslovitz, De Mono, Doda, Andrzej Piaseczny, Bracia.

W sobotę 7 września w Amfiteatrze w Kozienicach nie zabraknie okazji do zdobycia foczek-maskotek oraz innych gadżetów Lata z Radiem.

Foka-maskotka Lata z Radiem ma już imię >>>

Pierwsze relacje z Kozienic już w sobotniej audycji "Lato z Radiem" od godz. 9.00. A o 13.00 rozpoczną się występy na Scenie Wspomnień.

Scena Główna ruszy o godz. 16.00, a wystąpią na niej m.in. Honorata "Honey" Skarbek oraz Formacja Nieżywych Schabuff i Kabaret Smile. Gwiazdą wieczoru będzie grupa De Mono, a koncert tradycyjnie poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.

Koncerty Lata z Radiem - De Mono, FNS, Doda, Afromental, Perfect, Maryla Rodowicz i in. [wideo]>>

W Kozienicach publiczność będzie mogła obejrzeć także pokaz iluzjonisty Macieja Pola. Spotkanie, jak wszystkie koncerty Lata z Radiem, zakończy pokaz sztucznych ogni.
- - -
Nadawane od 1971 r. Lato z Radiem Pierwszego Programu Polskiego Radia to nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju audycji, ale również – od 1992 roku – największa trasa koncertowa w Polsce. Zawsze budzą ogromne emocje i przyciągają wiernych fanów z całej Polski.

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Płyta do nabycia na stronie sklep.polskieradio.pl >>>