jedynka

Łukasz Zagrobelny nie miał łatwo jako Alojzy Bąbel

Jedynka
Piotr Grabka 18.09.2013
Łukasz Zagrobelny w studiu Jedynki
Łukasz Zagrobelny w studiu Jedynki , foto: PR/Wojciech Kusiński

- W musicalu "Akademia Pana Kleksa" miałem taką scenę, gdy wybiegałem na widownię i uciekałem ze szkatułką doktora Paj-Chi-Wo, a dzieciaki podstawiały mi nogi i kilka razy leżałem jak długi - wspominał w Jedynce Łukasz Zagrobelny.

To nie jedyna zabawna sytuacja jaka przytrafiła się uczestnikowi tegorocznej trasy Lata z Radiem w warszawskim Teatrze Roma. Do dziś pamięta premierowy spektakl "Miss Saigon", gdzie zagrał swoją pierwszą większą rolę, wietnamskiego kapitana o imieniu Thuy.

"Tydzień z Gwiazdą" - Pectus, Myslovitz, Formacja Nieżywych Schabuff, Krzysztof Krawczyk, Doda, De Mono o sobie >>>

- To było dla mnie potwornie trudne zadanie aktorskie, ponieważ nie miałem żadnego doświadczenia teatralnego. Większość rzeczy robiłem intuicyjnie i to był dla mnie potworny stres. Pamiętam jak na pierwszym przedstawieniu miałem wyciągnąć broń z kabury i wycelować ją w swoją niedoszłą żonę Kim, ale zamiast tego upuściłem ją. Drżącymi rękami próbowałem coś ugrać, że niby tak miało być. Kompromitacja straszna, ale podobno nikt się nie zorientował - mówił w kolejnym odcinku cyklu "Tydzień z Gwiazdą" Łukasz Zagrobelny.

Koncerty Lata z Radiem - Myslovitz,  De Mono, FNS, Doda, Afromental, Perfect, Maryla Rodowicz i in. [wideo] >>>

Materiał Niny Karczmarewicz.

Na kolejne spotkania z Łukaszem Zagrobelnym zapraszamy w czwartek i piątek (19-20 września) do audycji "Lato z Radiem" (audycja w godz. 9.00 - 13.00).

Polecamy też płytę "Lato z Radiem 2013". Album towarzyszył najpopularniejszej audycji radiowej w Polsce oraz koncertom Lata z Radiem. Do nabycia na stronie >>> sklep.polskieradio.pl

pg