X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section50
Section00
Peter J. Birch
Peter J. Birch, foto: mat. prasowe/Karolina Pędlowska
30.10.2019

Peter J. Birch podbija Japonię

Muzyk rozpoczyna trasę koncertową na Dalekim Wschodzie.

Już pod koniec listopada polski artysta Peter J. Birch uda się do Kraju Kwitnącej Wiśni na trasę koncertową. Wyjazd obejmie sześć koncertów, a współorganizatorem jest japońska agencja koncertowa Moorworks, która ściąga do swojego kraju takie zespoły, jak Of Montreal, Unknow Mortal Orchiestra czy STRFKR. Oprócz koncertów samodzielnych, Peter będzie miał przyjemność wystąpić także przed brytyjską grupą These New Puritans, oraz podczas 100-lecia nawiązania relacji dyplomatycznych między Polską i Japonią.

Trasa zbiegnie się z reedycją ostatniego albumu artysty „Inner Anxiety”, która nakładem Moorworks ukaże się w całej Japonii. Całe przedsięwzięcie jest dofinansowane przez Instytut Adama Mickiewicza, oraz markę Don’t Panic! We Are From Poland w projekcie „Zagraj To!” - programu skierowanego do przedstawicieli polskiej branży muzycznej, którzy pragną rozwijać współpracę z zagranicznymi partnerami, oraz zaprezentować się międzynarodowej publiczności na najważniejszych targach, konferencjach i festiwalach muzycznych w ramach długofalowego planu działania na rynkach zagranicznych.

Peter J. Birch | Japan Tour 2019:
21.11.2019 Tokio - Tsutaya O-Nest (z These New Puritans)
22.11.2019 Kochi - Chaotic Noise
23.11.2019 Kobe - Space Eauuu
24.11.2019 Tokyo - International
25.11.2019 Shibuya - Home
26.11.2019 Omiya - Hisomine

Peter J. Birch za którego pseudonimem kryje się Piotr Jan Brzeziński, to twórca muzyki, aranżer i tekściarz pochodzący z małego miasteczka Wołów na Dolnym Śląsku. Jego twórczości można przypisać kilka gatunków, ale te najbardziej słyszalne w jego twórczości to m.in. folk rock, americana, alt-country czy blues.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.