Section50
Section00
Mac Miller w klipie do utworu Self Care
Mac Miller w klipie do utworu "Self Care", foto: youtube.com/Mac Miller
09.01.2020

Pośmiertna płyta Maca Millera tuż-tuż

Fani zmarłego rapera doczekają się nowego krążka.

To już pewne. Już za tydzień, 17 stycznia ukaże się nowy, pośmiertny album Maca Millera. Następca wydanego w 2018 roku "Swimming" nosić będzie tytuł "Circles".

Informację oficjalnie opublikowała rodzina Maca w specjalnym oświadczeniu na kanałach w mediach społecznościowych. Jak się okazuje materiał z nowego albumu powstawał równolegle do kawałków, które znalazły się na piątej płycie rapera wydanej miesiąc przed przypadkowym przedawkowaniem narkotyków przez artystę.

- Malcolm był bardzo zaangażowany w proces nagrywania albumu towarzyszącego "Swimming". Dwa różne style uzupełniające się wzajemnie i tworzące swoisty krąg - czytamy w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Circles. January 17.

Post udostępniony przez Mac (@macmiller)

Album "Circles" został ukończony głównie dzięki Jonowi Brionowi, który miał też duży wpływ na "Swimming". Brion znany jest też ze współpracy z Kanye Westem czy Fioną Apple.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.