Section50
Section00
Okładka płyty Ordinary Man Ozzyego Osbournea
Okładka płyty "Ordinary Man" Ozzy'ego Osbourne'a, foto: mat. promocyjne
10.01.2020

Nowy singiel i szczegóły płyty Ozzy'ego Osbourne'a

Tytułowy utwór już w sieci.

Ozzy Osbourne potwierdził datę premiery swojego dwunastego solowego albumu. "Ordinary Man" ukaże się już 21 lutego i będzie pierwszym od dziesięciu lat krążkiem artysty.

Razem z podaniem daty premiery, Ozzy opublikował w sieci nowy singiel pochodzący z "Ordinary Man". W utworze o tym samym tytule usłyszymy również sir Eltona Johna. To już trzeci kawałek promujący nowe wydawnictwo. Do tej pory fani mogli cieszyć się "Under the Graveyard" oraz "Straight to Hell".

Przy pracy nad nowym albumem Ozzy'ego wsparli Duff McKagan z Guns N' Roses, Chad Smith z RHCP i Andrew Watt. Gościnnie udzieliły się też takie gwiazdy jak Slash, Post Malone, Tom Morello i wspomniany już Elton John.

Książe Ciemności pokazał również okładkę najnowszego albumu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I am so excited to announce that my new album ‘Ordinary Man’ will be available for pre-save and pre-order starting tonight!!

Post udostępniony przez Ozzy Osbourne (@ozzyosbourne)

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.