Section50
Section00
Kadr z klipu Stupid Love Lady Gagi
Kadr z klipu "Stupid Love" Lady Gagi, foto: youtube.com/Lady Gaga
03.03.2020

Lady Gaga zapowiedziała nowy album

"Chromatica" trafi w ręce słuchaczy już w kwietniu.

Niemal cztery lata po premierze bardzo dobrze przyjętej płyty "Joanne", Lady Gaga powraca z nowym albumem. "Chromatica" trafi na sklepowe półki i do serwisów streamingowych już 10 kwietnia. Będzie to już szósty solowy krążek amerykańskiej artystki.

- Muzyka jest czymś, co uleczyło mnie w moim życiu i podczas nagrywania tej płyty uleczyła mnie ponownie. Właśnie tym jest "Chromatica" - mówi o najnowszym krążku Lady Gaga.

"Chromatica" była nagrywana głównie w domowym studiu piosenkarki i kompozytorki. Przy produkcji płyty Lady Gaga współpracowała m.in. z Max Martinem, BloodPopem i Tchami.

W zeszłym tygodniu artystka opublikowała pierwszy singiel z nadchodzącej płyty. "Stupid Love" doczekało się także teledysku.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.