Section50
Section00
Falcon1, Kosi, Łajzol, Ero i Siwers - JWP
Falcon1, Kosi, Łajzol, Ero i Siwers - JWP, foto: Marcin Wiechnik/mat. prasowe
16.06.2020

Ero, Łajzol i Siwers z kawałkiem "Właśnie taki"

Nowa płyta JWP/BC już w ten piątek.

Ledwie trzy dni dzielą nas od premiery najnowszego materiału JWP/BC. Mixtape "Koledzy", który ukaże się już w piątek 19 czerwca to dziewiętnaście premierowych utworów przeplatanych skitami. Kawałki, różniące się klimatami i stylami, powstawały w ciągu ostatnich dwóch lat. Teraz czas pokazać słuchaczom, co u jednej z najbardziej barwnych rapowych ekip na rodzimym podwórku.

Na godziny przed premierą "Kolegów" otrzymaliśmy jeszcze jeden singiel zapowiadający nowy materiał. "Właśnie taki" to kawałek, w którym udzielili się Łajzol, Ero i Siwers. Za bit odpowiada Own Dilect, a teledysk w stylu mash-up stworzył niezawodny Falcon1. Sprawdźcie koniecznie!

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.