Section50
Section00
Quebonafide w klipie do BUBBLETEA
Quebonafide w klipie do "BUBBLETEA", foto: YouTube.com/Que Quality
21.07.2020

Quebonafide publikuje teledysk do "BUBBLETEA"

Jeden z największych hitów tego lata doczekał się klipu.

Podczas niedzielnego "sekretnego eventu" nad Wisłą Quebonafide zaprezentował zgromadzonym fanom teledysk do utworu "BUBBLETEA". Dzisiaj klip wylądował na YouTube. W wideo wystąpiła także Daria Zawiałow, która w wielkim hicie udzieliła się wokalnie.

Za oryginalny teledysk odpowiada Daniel Jaroszek. Trzeba przyznać, że pomysłowy klip idealnie zgrywa się z lekkim charakterem piosenki.

"BUBBLETEA" pochodzi z wydanego w kwietniu tego roku krążka "Romantic Psycho". Czwarty solowy album Que szturmem zdobył OLiS i w tej chwili cieszy się mianem platynowej płyty, choć kwestią czasu jest zmiana koloru na diamentowy.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.