Section50
Section00
OKI w klipie do Siri
OKI w klipie do "Siri", foto: YouTube.com/2020
24.07.2020

OKI zapowiada nowy mixtape mocnym singlem

Premiera drugiego wydawnictwa rapera już we wrześniu.

OKI nie zwalnia tempa. Po bardzo dobrze przyjętym "47playground", wydanym w styczniu tego roku, raper już zapowiada nową płytę. Premiera mixtape'u "77747" zaplanowana jest na 25 września, a już dziś możemy posłuchać pierwszego kawałka z nadchodzącego albumu. W sieci pojawił się - wraz z klipem - utwór "Siri". Gościnną zwrotkę dograł Gedz, a za bit odpowiada niezawodny Magiera.

Równocześnie z publikacją teledysku OKI ogłosił również preorder "77747" mixtape. Płyta będzie jedną z pierwszych publikacji założonego niedawno labelu 2020, który tworzą Steez, Oskar, Taco Hemingway, Jedynak i Chwiał.

 

mat. prasowe/AŚ

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.