Section50
Section00
slowthai, AAP Rocky
slowthai, A$AP Rocky, foto: YouTube.com/slowthai, Mr. iozo/RCA Records/mat. prasowe
06.01.2021

A$AP Rocky gościem u slowthaia

Przed Wami "MAZZA".

Do sieci trafił właśnie nowy singiel brytyjskiego rapera slowthaia. "MAZZA", bo taki tytuł nosi nowe nagranie, to wypadkowa współpracy Brytyjczyka z A$AP Rockym oraz producentem SAMO.

"MAZZA" trafi na nowy album slowthaia zatytułowany "TYRON". Wcześniej otrzymaliśmy single "nhs" oraz "feel away" z gościnnym udziałem Jamesa Blake'a oraz Mount Kimbie. Drugi solowy krążek rapera ukaże się już 5 lutego. Znajdzie się na nim 14 premierowych utworów, w których powstaniu Tyrona wsparli (poza wspomnianą trójką) Skepta, Dominic Fike, Denzel Curry oraz Deb Never.

Czy "TYRON" powtórzy sukces wydanego w 2019 albumu "Nothing Great About Britain"? Przekonamy się już za miesiąc.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.