Section50
Section00
Siwers
Siwers, foto: Ludwik Lis/Hands/mat. prasowe
21.04.2021

"Rach pach ciach" - nowy singiel Siwersa

Raper przygotowuje się do premiery solowego krążka.

Siwers nie zwalnia tempa! Po marcowej premierze pierwszej muzycznej zapowiedzi solowego albumu, raper prezentuje drugi singiel z "Powrotu z drogi donikąd". Właśnie dziś artysta opublikował kawałek "Rach pach ciach", w którym wsparciem za gramofonami służy niezawodny Falcon1.

Siwers - Rach pach ciach ft. Falcon1 / YouTube: siwers tv

W "Rach pach ciach" otrzymujemy od rapera to, czego wszyscy jego słuchacze oczekują - bezkompromisową szczerość, surowość i celne punche. Bitem zajął się nikt inny jak sam Siwers, cuty dorzucił Falcon1, a o klimatyczny "osiedlowy" teledysk zadbał Ludwik Lis.

Premiera pierwszego od trzech lat albumu Siwersa zaplanowana jest na 11 czerwca. Autorem części bitów jest - jak się pewnie domyślacie - sam Siwers. W kilku kolejnych posiłkował się on produkcjami znajomych producentów, a na krążku znajdziemy również gościnne zwrotki takich raperów jak m.in.: Pezet, Lukasyno, ekipa JWP czy Tomiko.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.