Section50
Section00
CatchUp
CatchUp, foto: nghtlou/Revolume/mat. prasowe
19.05.2021

CatchUp prezentuje singiel z schafterem

"Weird Flex" już w sieci.

Jeden z najgłośniejszych debiutantów tego roku, CatchUp, rusza z preorderem debiutanckiego albumu zatytułowanego "Perypetie". Wraz tą informacją młody artysta dzieli się kolejnym singlem. W utworze "Weird Flex" gościnnie udzielił się schafter.

Dzisiejsza premiera to nie tylko przykład wzorowej synergii dwóch młodych indywidualności sceny hip-hop, ale także świadectwo zalet płynących z bycia oryginalnym. W dobie powszechnej unifikacji brzmień i stylówek CatchUp i schafter dowodzą, że warto mieć swój unikalny lot, nawet kosztem bycia niezrozumianym.

Za bit do kawałka odpowiada Karbid, a reżyserią klipu zajęli się nghtlou i Polina Shatova.

CatchUp feat. schafter - Weird Flex / YouTube: 2020

Debiutancki album CatchUpa ukaże się 20 sierpnia nakładem 2020 label.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.