Section50
Section00
Rosalie.
Rosalie., foto: Universal Music/mat. prasowe
20.05.2021

Rosalie. z klipem do "Chodź, chodź, chodź"

Singiel z "IDeal" doczekał się wyjątkowego teledysku.

Rok po premierze albumu "IDeal" Rosalie. publikuje teledysk do jednego z najbardziej przyciągających utworów z płyty - "Chodź, chodź, chodź". Wideo do singla to efekt współpracy artystki z ekipą Andiamo oraz marką Samsung, której smartfon służył za kamerę podczas kręcenia klipu.

Rosalie. - Chodź, chodź, chodź prod. Chloe Martini / YouTube: RosalieOfficial

- "Chodź, chodź, chodź" to jeden z najchętniej słuchanych utworów, który nie był wytypowany jako singiel. Najpierw doczekał się remixu z udziałem Jana-rapowanie, teraz oryginalna wersja ma też teledysk i to jest super! Myślę, że możliwość nagrania wideo w całości smartfonami, ale też spektrum stylizacji, na które postawiłam z moim teamem, koresponduje z tematyką utworu - opowiada Rosalie.

Za tekst piosenki odpowiedzialna jest Rosalie., którą wspomógł nieoceniony Ras.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.