Section50
Section00
Rico Nasty
Rico Nasty, foto: Atlantic Records/mat. prasowe
30.06.2021

Rico Nasty pokazuje, czym jest magia

Nowy singiel raperki zapowiada jej nadchodzący mixtape.

Rico Nasty powraca z nowym singlem zatytułowanym "Magic". Utwór jest pierwszą zapowiedzią jej nadchodzącego mixtape'u zatytułowanego "Rx", który ukaże się nakładem Atlantic Records jeszcze w tym roku.

Rico Nasty - Magic / YouTube: Rico Nasty

Numer "Magic" został napisany przez Rico Nasty, Vincenta van den Ende, Ramona Gintona, Amita Nagrę i Romano Wijnsteina. Produkcją warstwy muzycznej zajęli się Avedon, Ginton, Alter Ego i Mano.

- Chcę, by ta piosenka ujawniła Waszą inną stronę, byście poczuli, że pochłania Was właśnie magia - mówi o nowym utworze artystka.

Ostatnim muzycznym wydawnictwem Rico Nasty jest wydany w zeszłym roku mixtape "Anger Management" stworzony z Kenny Beatsem. Jak się okazuje uznany muzyk będzie również współproducentem "Rx".

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.