Section50
Section00
Maxo Kream
Maxo Kream, foto: Justin Heron/RCA Records/mat. prasowe
14.10.2021

Maxo Kream publikuje "Greener Knots"

Raper przygotowuje się do premiery trzeciej solówki.

Pochodzący z Houston w Teksasie Maxo Kream wydał właśnie kolejny, trzeci już singiel zapowiadający jego nowy studyjny album. Numer "Greener Knots" powstał we współpracy z Hit-Boyem i wylądował w sieci wraz z teledyskiem Spike'a Jordana, który znajdziecie na YouTube.

Maxo Kream - Greener Knots / YouTube: Maxo Kream

"Greener Knots" to, jak wspomnieliśmy, trzeci singiel z nowej płyty Maxo. Pod koniec lipca raper wydał utwór "Local Joker", a we wrześniu opublikował banger "Big Persona", w którym gościnnie udzielił się Tyler, The Creator.

Płyta "Weight of the World" ukaże się w przyszłym tygodniu. Nietypowo, bo w poniedziałek, otrzymamy trzeci solowy krążek amerykańskiego rapera. Poprzeczkę zawiesił sobie bardzo wysoko, gdyż poprzednie wydawnictwo - "Brandon Banks" - zdobyło bardzo wysokie oceny w prasie muzycznej. Średnia ocen w serwisie Metacritic to aż 84/100.

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.