Section50
Section00
Kanye West
Kanye West, foto: Liam Goodner/Shutterstock
11.01.2022

Nowy teledysk Kanye Westa

Klip powstał do utworu z ostatniej płyty artysty.

Kanye West (a oficjalnie po prostu Ye) opublikował właśnie nowy teledysk. Chodzi o klip do utworu "Heaven and Hell" pochodzącego z najnowszego albumu artysty - "Donda". Utrzymane w ciemnej kolorystyce wideo, w którym bohaterowie ukrywają się za czarnymi maskami, pełni jednocześnie rolę zwiastuna współpracy Ye z popularną marką GAP. Zobaczcie:

Kanye West - Heaven and Hell / YouTube: Kanye West

Premiera klipu miała miejsce kilka godzin po zaprezentowaniu oficjalnego zwiastuna filmu "Jeen-Yuhs: A Kanye Trilogy". Więcej o trzyczęściowym dokumencie poświęconym jednemu z najsłynniejszych artystów XXI wieku przeczytacie tutaj.

Po wydaniu płyty "Donda" Ye nie znika z mediów. W grudniu bardzo głośno było o zakończeniu wieloletniego konfliktu z Drakiem. Efektem był wspólny występ artystów w Los Angeles.

  

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.